Jason Statham i Rosie Huntington-Whiteley zaręczeni! Kiedy ślub aktora "Szybkich i wściekłych"?

2016-01-12 16:21

Jason Statham i Rosie Huntington-Whiteley już po zaręczynach. Aktor z "Szybkich i wściekłych" planuje ślub z piękną modelką. Partnerka Jasona Stathama pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym podczas gali rozdania Złotych Globów!

To już pewne - Jason Statham zamierza poślubić młodszą o 21 lat partnerkę Rosie Huntington-Whiteley. Trudno mu się dziwić. W końcu Rosi to piękna kobieta, która w dodatku zarabia krocie jako modelka. Partnerka filmowego twardziela pochwaliła się pierścionkiem z brylantem podczas ceremonii wręczenia Złotych Globów. Do tej pory para unikała skandali i chwalenia się swoim życiem prywatnym. Jednak po Złotych Globach Rosie wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że "jest narzeczoną najprzystojniejszego mężczyzny na świecie". Para na razie nie ujawnia daty ślubu.

Przypomnijmy, że Jason Statham znany jest z takich filmów jak: "Szybcy i wściekli", "Niezniszczalni", "Transporter" czy "Protektor". Bohaterowie, w rolę, których przychodzi mu się wcielać, to zazwyczaj twardziele, wyszkoleni w sztuce samoobrony do perfekcji. Aktor przez wiele lat trenował boks, kickboxing oraz capoeirę.

ZOBACZ: "Brzydcy i wściekli" - polska parodia filmu "Szybcy i wściekli 7" od Cyber Mariana

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE