Jerzy Połomski kupuje gazetę Super Express, winogrona, banany i łososia

i

Autor: papara18 Jerzy Połomski kupuje gazetę "Super Express", winogrona, banany i łososia

Połomski: Żyję bez stresu, bo nie jestem związany z kobietą [ZDJĘCIA PANA JERZEGO]

2020-10-08 9:24

Choć Jerzy Połomski ma 87 lat, dużo młodsi koledzy mogą pozazdrościć mu witalności i świetnego wyglądu. Wystarczy na niego popatrzeć. Gdy go spotkaliśmy, dziarskim krokiem szedł do kiosku, by kupić swoją ulubioną gazetę, czyli „Super Express”. Ale prócz świeżej dawki informacji z kraju, ze świata i oczywiście show-biznesu energii dodaje mu również zdrowa, ekologiczna żywność.

Pan Jerzy wiedzie ostatnio spokojne życie emeryta. Przez pandemię nie koncertuje, ma więc czas dla siebie i na swoje pasje. Z domu na warszawskim Mokotowie wychodzi dopiero koło południa. Ostatnio chwilę przed godz. 12 wręcz wybiegł na ulicę. Uśmiech nie schodził mu z twarzy. Ubrany w beżowe spodnie i kraciastą koszulę prezentował się niezwykle modnie. Połomski swoje kroki skierował prosto do zaprzyjaźnionego kiosku, gdzie kupił „Super Express”. Piosenkarz, znany z hitu „Bo z dziewczynami”, wie, że właśnie w nim znajdzie najciekawsze informacje.

Gdy już zadbał o strawę dla ducha, postanowił też zadbać o strawę dla ciała. Ruszył w kierunku niewielkiego sklepiku, w którym zakupił zdrową żywność. W torbie wylądowały wędzony łosoś z ekologicznych akwenów oraz zdrowe banany i winogrona.

Ale nie tylko zdrowe jedzenie zapewnia witalność słynnemu wokaliście. Na jego zdrowie i siły ma wpływ kawalerski stan. 

Jestem pozbawiony nerwowych stanów, może dlatego tak dobrze wyglądam. Żyję bez stresu, dlatego że nie jestem związany z kobietą – przyznał „Super Expressowi”.

Zobacz: To już naprawdę KONIEC. Zespół PERFECT schodzi ze sceny. Pożegnalny utwór [WIDEO]

Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską. Chce by zagrała w jej filmie [Gwiazdy bez Maski]