Joanna Opozda w kapeluszy za 5,5 tysiąca złotych

i

Autor: Podlewski/AKPA, instagram.com/asiaopozda

Cena z kosmosu!

Jeszcze niedawno Opozda narzekała na brak pieniędzy. Spadliśmy z krzesła, gdy zobaczyliśmy, ile kosztuje jej kapelusz! Antek też się zdziwi

2023-07-07 4:30

Jeszcze kilka miesięcy temu Joanna Opozda (35 l.) pożaliła się, że musi iść do pracy, bo jest jedyną osobą, która utrzymuje rodzinę. Na szczęście znalazła chwilę, by wyrwać się nad polskie morze, by odetchnąć i... zadać szyku w kolosalnie drogich ciuszkach. Aż nie do wiary, ile kosztował jej porwany kapelusz.

Jeszcze niedawno Joanna Opozda narzekała na brak pieniędzy. Spadliśmy z krzesła, gdy zobaczyliśmy, ile kosztuje jej kapelusz! Antek Królikowski też się zdziwi

Joanna Opozda ostatnio znów wypomniała Antkowi Królikowskiemu (34 l.), że ten nie płaci alimentów, które, jak się okazało, zasądzone zostały nie tylko na ich synka, ale i na nią. Sprawą zajęła się nawet prokuratura. Aktor wyjawił "Super Expressowi", że sam jest w bardzo trudnej sytuacji, bo kwota zasądzonych alimentów przekracza jego obecne zarobki. Zapewnił jednak, że spłaci żonę co do grosza. W tym celu zamierza sprzedać swój dom.

- Kwestie alimentacyjne są w trakcie regulowania. W zeszłym roku zabezpieczenie przekroczyło dwukrotnie mój dochód, nie mówiąc o innych moich zobowiązaniach. Nie uchylam się od płacenia, lecz kwota 10 tys. zł alimentów miesięcznie przekracza moje obecne możliwości - powiedział nam Antek Królikowski. - Jestem w trakcie sprzedaży mojego domu, dzięki której ureguluję zaległe alimenty i część przyszłych należności z góry - łącznie kwotę ok. 100 tys. zł od razu na rachunek Asi. Dodatkowo wpłacę na depozyt sądowy odpowiednie zabezpieczenie przyszłych płatności za 6 miesięcy. Mam nadzieję, że to również złagodzi konflikt i umożliwi mi spotkania z synem w normalnych warunkach - zapewnia aktor. 

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ: Antek Królikowski przerywa milczenie! Wyprzedaje majątek, by zapłacić alimenty. To, jak wyglądały jego spotkania z synem, szokuje!

Joanna Opozda w kosmicznie drogim kapeluszu

Na szczęście Joanna Opozda nie zaprząta sobie głowy problemami każdego dnia. A ma ich sporo, bo poza alimentami czas i nerwy zżerają jej też wizyty na komendzie policji - raz w dresie, a raz w gustownej stylizacji... Właśnie wyjechała więc nad Bałtyk, gdzie ma szansę wreszcie ukoić nerwy. No i zadać szyku. Przyodziała bowiem modny kapelusz z najwyższej półki. Porwane dżinsowe nakrycie głowy z domu mody Louis Vuitton jest warte ponad 5,5 tysiąca złotych. Ale za to jakie twarzowe.

Zobaczcie, jak prezentuje się Joanna Opozda nad morzem. Kapelusz był wart swojej ceny?

Joanna Opozda

i

Autor: Instagram
Kapelusz Joanny Opozdy

i

Autor: Internet
Sonda
Lubisz Joannę Opozdę?
Listen on Spreaker.