Joanna KORONIEWSKA i Maciej DOWBOR WEZMĄ ŚLUB?

2013-04-28 21:51

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zażegnali kryzys w związku i wkrótce mogą wziąć ślub! Po głośnym rozstaniu i powrocie do aktorki Dowbor walczy o zaufanie ukochanej. Chce, by znów zaczęła o nim myśleć jak o mężczyźnie, z którym może spędzić resztę życia. Czy Koroniewska i Dowbor wezmą ślub?

W zeszłym roku związek Joanny Koroniewskiej i Maćka Dowbora dopadł poważny kryzys. Ponoć prezenter programu TYLKO TANIEC porzucił wieloletnią partnerkę dla innej kobiety. Mówiło się, że Dowbor znalazł sobie kochankę w Krakowie. Po kilku miesiącach wrócił jednak do Koroniewskiej i swojej córeczki Janinki.

Informatorzy magazynu PARTY twierdzą, że Koroniewska i Dowbor mogą wkrótce stanąć przed ołtarzem. - Wcześniej uważał, że ślub nie jest im potrzebny i nie będzie robił niczego na pokaz tylko po to, aby udowodnić wszystkim, że ich związek jest udany. Teraz walczy o odbudowanie zaufania Joanny. Pragnie, by znów zaczęła o nim myśleć jak o mężczyźnie, z którym może spędzić resztę życia. Rozstanie pokazało, jak kruchy był ich związek. Gdybyśmy dostali zaproszenie na wesele, wcale byśmy się nie zdziwili - wyznał informator pisma.

Czy Joanna Korniewska i Maciej Dowbor wezmą ślub? Tego zapewne dowiemy się za kilka miesięcy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE