Joanna Koroniewska traci głos! Opublikowała niepokojące zdjęcie w bandażach. Nadszedł ten moment

i

Autor: AKPA/Podlewski

Współczujemy!

Joanna Koroniewska traci głos! Opublikowała niepokojące zdjęcie w bandażach. "Nadszedł ten moment"

2022-10-12 21:23

Joannę Koroniewską (44 l.) czeka poważny zabieg! Aktorka opublikowała niepokojące zdjęcie z opatrunkiem na szyi. Choć jak zwykle trzymały się jej żarty - tym razem z zabiegów medycyny estetycznej - sytuacja nie wygląda kolorowo. Koroniewska może stracić głos! Wcale nie tylko ze względu na to, jak często krzyczy na Macieja Dowbora (43 l.). Czeka ją poważny zabieg. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Joanna Koroniewska może stracić głos?! Wciąż jednak ma siłę żartować. "Nie, to nie jest dieta zmieniająca rysy ani też przygotowanie do lotu w Kosmos"

Joanna Koroniewska słynie ze swojego błyskotliwego poczucia humoru. Ponownie dała temu powód, żartując nawet w tak poważnej sprawie, jak własne zdrowie. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z opatrunkiem na szyi. Nie wyglądało to dobrze... Uprzedzając spekulacje o ewentualnej ingerencji we własna urodę, Koroniewska pozwoliła sobie na dowcip.

To co poprawić na początek?! Nos, piersi czy może usta? ?? Nie, to nie jest dieta zmieniająca rysy ani też przygotowanie do lotu w Kosmos, choć lot korci mnie jednak bardziej niż operacje plastyczne! ??☄️✨ - pisała aktorka. Takie marzenia to my rozumiemy! Dalej nie było jednak już tak różowo.

Okazało się, że nadszedł ten moment, w którym jeśli nie przestanę krzyczeć, to najpewniej przestanę mówić… ? Ups… - to nas już zmartwiło. Joannie Koroniewskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Aktorki jednak nadal trzymały się żarty.

Zatem co mi radzicie? Przestać wkurzać się na @maciej_dowbor (choć to WCALE nie będzie łatwe) czy jednak dalej pracować nad moim niewątpliwie chrypiącym, sensualnym altem? ?? - dodawała żartobliwie Koroniewska. Równie znane, jak poczucie humoru aktorki, są bowiem żywiołowe kłótnie w jej małżeństwie. Takie, jak wtedy, kiedy Maciej Dowbor utopił swoje luksusowe BMW!

Mamy jednak nadzieję, że okazji do podnoszenia głosu w napiętej nerwowo sytuacji będzie coraz mniej. Zwłaszcza teraz, kiedy Koroniewska przestała wreszcie targać wodę dla Dowbora! Trzymamy kciuki za udany zabieg aktorki i szybkie odzyskanie głosu.

Joannie Koroniewskiej kłopoty ze zdrowiem niestety nie są obce. Aktorka miała dużą odwagę, aby publicznie opowiedzieć o swoich poronieniach i wesprzeć inne kobiety. Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy oglądasz "Domówki" Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?
"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany