Joanna Koroniewska (44 l.) i Maciej Dowbor (43 l.)

i

Autor: AKPA

Ostro!

Joanna Koroniewska uderzyła Macieja Dowbora! Awantura przy stole. Nagranie szokuje!

2023-08-23 18:07

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem już niemal 9 lat, a wcześniej długo ze sobą "chodzili". Już pięć lat przed ślubem na świat przyszła ich pierwsza córka - Janina. Małżonkowie mają do siebie duży dystans, a filmiki na Instagramie z ich udziałem bawią internatów do łez. Na profilu aktorki znanej z roli Małgosi w serialu "M ja miłość" niedawno pojawiło się jednak nagranie, które może szokować. Widać na nim, jak Joanna Koroniewska uderzyła Macieja Dowbora! Na szczęście awantura przy stole nie wyglądała groźnie, tylko raczej komicznie.

Joanna Koroniewska uderzyła Macieja Dowbora, gdy ten sięgał po pizzę

Joanna Koroniewska lubi w granicach dobrego smaku szydzić publicznie ze swojego męża. Maciej Dowbor nie pozostaje jej dłużny, a małżonkowie na siebie się nie obrażają, tylko bawią się razem ze swoimi fanami na Instagramie. Niedawno gwiazda serialu "M jak miłość" nabijała się z wpadki prezentera Polsatu na stacji benzynowej. Maciej Dowbor zatankował bowiem niewłaściwe paliwo do swojego skutera. Teraz Joanna Koroniewska zamieściła w sieci filmik z posiłku przy rodzinnym stole. Głównym punktem menu była bardzo smakowicie wyglądająca pizza. Wszystko fajnie, ale w pewnym momencie aktorka uderzyła swojego męża w rękę! Do tego osobliwego zdarzenia doszło, gdy Maciej Dowbor próbował sięgnąć po kawałek włoskiego specjału. Okazało się, że każdy musi znać swoje miejsce w szeregu!

Joanna Koroniewska dba o sylwetkę Macieja Dowbora

Generalnie jednak mąż Joanny Koroniewskiej finalnie okazał się wygranym. Została mu bowiem połowa pizzy. - Kto u Was wyjada po wszystkich po obiedzie?! Jakby co, to ja tylko dbam o dobrą sylwetkę Macieja Dowbora - skomentowała w swoim stylu gwiazda "M jak miłość". Okazało się, że nie tylko u Dowborów zadaniem głowy rodziny jest dojadanie resztek. "Mój mąż zawsze mawia 'dobrze, że macie tatę inaczej trzeba by świnię kupić', , "Oczywiście ze tata - tak zwany ostatni przystanek przed śmietnikiem", "Mąż zawsze mówi, że nigdy nie będziemy mieć psa. Bo jak by był. to on by z głodu umarł. W sensie mąż" - komentowały z dużym rozbawieniem użytkowniczki Instagrama. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia brzucha Joanny Koroniewskiej! Gdzie ona ma tłuszcz?!

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym