Właśnie wyszła na jaw szokująca prawda o małżeństwie Joanny Krupy! Jej mąż jest WŚCIEKŁY!

2021-09-20 19:19
Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes
Autor: Instagram Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się po zaledwie roku znajomości. Po kilku miesiącach na świat przyszła ich córka Asha-Leigh. Modelka sprawnie dzieli życie rodzinne w Stanach Zjednoczonych z obowiązkami zawodowymi w Polsce. Mąż jurorki "Top Model" zobaczył, co jego żona robi w naszym kraju i się wściekł! Poznajcie szczegóły!

Joanna Krupa nie od razu zaznała szczęścia w miłości. Jej pierwsze małżeństwo rozpadło się po 4 latach. Od 2018 roku jest żoną biznesmena Douglasa Nunesa. Na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, jednak Joanna Krupa często przylatuje do Polski przez udział w programie "Top model". 

NIE PRZEGAP: Krzyczała, że Irena Santor zaplanowała morderstwo z zimną krwią! Sprawą zajął się sąd

W jednym z ostatnich odcinków show TVN jurorkę zachwycił Arek Pydych. - Nasz Elvis idzie! Pięknie wygląda, ciarki mam! - mówiła Joanna Krupa. 

Joanna Krupa wkurzyła męża. Obejrzał z nią odcinek "Top model" i się zaczęło!

Jak donosi Pudelek, Joanna Krupa z mężem oglądali "Top model" w domu. Douglas nieźle się wkurzył, gdy zobaczył na ekranie, czym zajmuje się jego żona w Polsce. 

- Kiedy oglądali razem ostatni odcinek, to przyznał, że jest zazdrosny o Arka, którym się zachwycała i porównała go do Elvisa Presleya. Douglas się wkurzył, bo jest wielkim fanem Elvisa, potraktował to personalnie - mówi znajomy pary w rozmowie z portalem.

Okazuje się, że od początku ich relacji Douglas jest wyjątkowo zazdrosny o Joannę i często robi jej sceny zazdrości.

- Jest zazdrosny do tego stopnia, że nie lubi, kiedy Asia jeździ na nagrania do Polski sama. Niby wie, że to jej praca, ale... Na castingach do "Top Model" zawsze pojawia się dużo przystojnych facetów. Douglas uważa, że wielu z nich może próbować zabiegać o względy Asi - ujawnia znajomy.

Spodziewaliście się tego?

NIE PRZEGAP: Tym dzieckiem rzadko się chwali! Wiśniewski pokazał córkę, którą zrobił żonie nr 3. Zobaczcie, jak teraz wygląda! [FOTO]

Sonda
Czy wkurzają Cię sceny zazdrości ze strony partnerki/partnera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE