Joanna Kurowska i dr Beata Witkowska-Sumowska

i

Autor: AKPA, materiały prasowe

Joanna Kurowska zrobiła specjalistyczne badania. Nikt wcześniej nie potrafił jej pomóc. Kuruje się nad morzem!

Joanna Kurowska (57 l.) od lat należy do czołówki najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Gra w filmach i serialach, ale przede wszystkim w teatrze. Obecnie można ją oglądać w 4 spektaklach. Nic dziwnego, że po takim maratonie czasem zdrowie odmawia jej posłuszeństwa. Jakiś czas temu postanowiła gruntownie się przebadać i wyleczyć dolegliwości. W pewnym nadmorskim folwarku poznała panią doktor, która pomogła jej znaleźć przyczyny problemów i znalazła sposób, by je leczyć.

Aktorka na co dzień mieszka pod Warszawą, ale uwielbia jeździć nad morze, gdzie zresztą się urodziła i wychowała. Gwiazda pochodzi z Kaszub. Do dziś chętnie tam zagląda. To właśnie nad morzem, w miejscowości Mechelinki znaleziono przyczyny jej problemów, podleczono kolano i zalecono odpowiednią dietę bezglutenową, dzięki której schudła już 6 kilogramów.

- W tym cudownym miejscu zrobiłam sobie badanie na alergie pokarmowe. Wykazały, że jestem uczulona na paprykę, kurczaka, kapustę i wszystkie zboża, więc odkąd trzymam się diety bezglutenowej czuję się doskonale, pozbyłam się nagromadzonej wody z organizmu, nie mam już żadnych alergicznych, swędzących zmian na ciele, problemów z zasypianiem. Wszystko się wyciszyło, a w dodatku zrzuciłam 6 kilogramów wagi. Nie mam już ataków głodu, jestem zachwycona - cieszy się w rozmowie z „Super Expressem” Joanna Kurowska.

Gwiazda seriali "Świat według Kiepskich" i "O mnie się nie martw" trafiła w ręce znakomitej pani dr Beaty Witkowskiej-Sumowskiej. Artystka w nadmorskiej miejscowości „naprawiła” sobie także kolano.

- Od lat gram w teatrze na szpilkach. Niestety miałam przez to rozwalone kolano, dokładnie staw kolanowy oraz uszkodzone ścięgna Achillesa, które pani doktor ostrzykała  moim własnym osoczem. Teraz czuję się jak nówka sztuka - śmieje się aktorka. 

- Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i lepiej wyglądam - dodaje. 

- Wcześniej chodziłam po różnych lekarzach i nikt nie potrafił mi powiedzieć, skąd biorą się moje problemy. Każdemu polecam, żeby zainwestować w badania, bo można się latami odchudzać bez żadnych efektów, jeśli nie wiemy, co nam szkodzi - podsumowuje Kurowska.

Sprawdź, czy odpowiednio dbasz o swoje zdrowie

Pytanie 1 z 15
Czy odwiedzasz dentystę co pół roku?