Joanna Liszowska bez loków i grama makijażu. Gwiazda Polsatu komentuje: "A co to za dziewczynka?"

2021-09-22 9:38
Joanna Liszowska bez makijażu i loków
Autor: Instagram Joanna Liszowska bez makijażu i loków

Joanna Liszowska opublikowała na Instagramie bardzo naturalne zdjęcie. Uśmiech nie schodzi z twarzy aktorki "Przyjaciółek". Liszowska pokazała twarz z bliska na wakacjach nad morzem. Zdecydowała się tego dnia na odsłonę bez makijażu, czym zachwyciła fanów i nie tylko. Jej wygląd skomentowała aktorka z tej samej produkcji Polsatu.

Joanna Liszowska od razu kojarzy się z pięknymi lokami na głowie. Często widzimy ją na różnych wydarzeniach, premierach filmowych i innych imprezach w pełnym makijażu. Gwiazdy coraz częściej decydują się pokazać, jak wyglądają w domowym zaciszu lub na wakacjach, gdzie nie noszą makijażu. Joanna Liszowska pokazała zdjęcie z wakacji. Niestety nie przebywa tam teraz, ale widać, że bardzo by chciała: - Powrócę tam, gdzie szum fal!🏖...na razie tylko w myślach🤪Słoneczny uśmiech Wam posyłam! Nie dajemy się szarości!

Aktorka ukryła swoją bujną fryzurę i związała włosy w kok. Na pierwszym planie widzimy jej twarz z bliska bez grama makijażu. W naturalnej odsłonie gwiazda serialu "Przyjaciółki" wygląda rewelacyjnie! Jeden z internautów pomylił ją nawet z Magdą Mołek! Fani docenili również szczery uśmiech na twarzy aktorki. Za to koleżanka Liszowskiej z planu serialu Polsatu nie mogła powstrzymać się od komentarza:

A co to za dziewczynka?😍❤️ - napisała Magdalena Stużyńska.

Ania Lewandowska zupełnie BEZ MAKIJAŻU! Naturalne piękno żony Roberta

SPRAWDŹ: Co się stało z 37-letnim raperem? Śmierć Bezczela dobiła branżę: "Miałem nadzieję, że się jakoś poskładasz"

Sonda
Twarz z makijażem czy bez?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE