Co się stało z 37-letnim raperem? Prawdopodobna przyczyna śmierci Bezczela. Gwiazdy nie mogą w to uwierzyć

2021-09-22 8:06
Nie żyje raper Bezczel
Autor: Instagram @bezczel_2dhd Nie żyje raper Bezczel. Przyczyna śmierci

Nie żyje Michał Banaszek, raper znany jako Bezczel. Artysta zmarł w wieku 37 lat, osierocił ukochaną żonę i synka, którym chwalił się często w sieci. Informacja o tragedii zaskoczyła fanów Bezczela i jego przyjaciół z branży. Inne gwiazdy rapu są w ogromnym szoku i wspominają zmarłego. Jaka jest przyczyna śmierci Bezczela? Znany muzyk napisał o jego smutnej sytuacji, a wytwórnia z którą współpracował Bezczel w końcu zabrała głos.

Bezczel zmarł 21 września, a media społecznościowe natychmiast zalały jego czarno-białe zdjęcia. Branża muzyczna przeżywa odejście utalentowanego rapera. Inne gwiazdy tego gatunku zamieszczają w sieci swoje wspomnienia. Wszystkie łączy poczucie szoku i niesprawiedliwości, że Bezczel zmarł w tak młodym wieku, osierocił żonę i synka, których bardzo kochał. Raper współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Peja, Kobra, Ten Typ Mes, Ero, Paluch, Lukasyno, Chada, Hukos, Cira, VNM, Zeus, Kaen, Z.B.U.K.U oraz Pyskaty. Co wiadomo o jego stanie zdrowia? Ostatnia publiczna informacja pochodzi z 2013 roku, kiedy to muzyk przeszedł operację wszczepienia implantu słuchu w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach. Branża muzyczna opłakuje zmarłego. Nullo znany również jako Nullizmatyk – polski raper i producent muzyczny bardzo go cenił:

Odszedł świetny MC.. a przede wszystkim Człowiek.. Człowiek, którego miałem okazję poznać.. pogadać o technicznym rapie.. Człowiek o mega zajawce na składanie rymów.. Na prawdę unikat, jeżeli chodzi o flow.. Ostatnio myślałem z kim chciałbym zrobić numer.. Bezczel był w moim Top10 najlepszych polskich MC.. Ale zrobiliśmy to Bratku razem z 3W i Fabułą u Słonia.. Spotkaliśmy się na jednym tracku na wieki wieków Amen.. Spoczywaj w pokoju Michał..

Zmarli nagle. Gaca, Mończyk i seksbomba PRL. Niezapomniani

Inny artysta wspomina smutną sytuację Bezczela:

Dwa tygodnie temu zapraszałeś mnie na nową płytę, mówiłeś, że jest lepiej chociaż do końca w to nie wierzyłem miałem cichą nadzieję, że małymi kroczkami wyjdziesz z bagna, zrobisz album i jakoś poskładasz to do kupy..nie wiem, co mądrego się pisze w takich chwilach, ale do końca miałeś we mnie bratnią duszę, która Ci dopinguje i ponadczasowe flow, które wniosłeś do polskiego hip-hopu zawsze będzie nam przypominać o Tobie. Mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś nie ma cierpienia i bólu.. - napisał na swoim Facebooku Kacper Orlikowski, znany również jako Kacper HTA.

Sonda
Słuchasz polskiego hip-hopu?

Jaka jest przyczyna śmierci rapera Bezczela? Nie podano jeszcze oficjalnej informacji ani szczegółów pogrzebu. Jednak wytwórnia Step Records zabrała głos w tej sprawie:

Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE