Bezczel nie żyje! Jego nagła śmierć wstrząsnęła fanami. Co się stało?!

2021-09-21 22:18
Michał Banaszek Bezczel nie żyje. Co się stało?!
Autor: Instagram Michał Banaszek "Bezczel" nie żyje. Co się stało?!

Wytwórnia Step Records przekazała właśnie tragiczne wiadomości. Michał Banaszek, raper znany w środowisku hip-hopowym jako Bezczel, nie żyje. Ta nagła wiadomość zszokowała fanów, zważywszy na to, że muzyk miał dopiero 37 lat. Osierocił żonę i małego synka. Co się stało?

21 września we wtorkowy wieczór media społecznościowe zalewają wiadomości o śmierci Bezczela. Jako pierwszy poinformował o tym inny raper i przyjaciel artysty, Kafar.

- Rip Bezczi... Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia Wariacie :( - napisal Kafar dołączając czarno-białe zdjęcie Bezczela.

Tuż po nim swój ostatni hołd Bezczelowi złożył Ryszard Andrzejewski "Peja". Tragiczne wiadomości potwierdza wytwórnia Step Records, do której należał Michał Banaszek. 

- Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach... - czytamy na oficjalnym profilu wytwórni.

Bezczel nie żyje. Michał Banaszek miał 37 lat. Co się stało?

Bezczel miał zaledwie 37 lat, więc wiadomość o jego śmierci jest sporym szokiem dla fanów i środowiska muzycznego. Michał Banaszek osierocił żonę Sylwię i małego synka Oskara. Na razie nie wiadomo jednak, co było przyczyną jego śmierci. Jedyna wzmianka o jego stanie zdrowia pochodzi z 2013 roku, kiedy to wszczepiono mu implant słuchu. 

Jak tylko dowiemy się, jaka była przyczyna śmierci Bezczela, natychmiast Was poinformujemy. 

ZOBACZ AKTUALIZACJĘ Z PRZYCZYNĄ ŚMIERCI: Kim jest żona Bezczela, Sylwia? Ich małżeństwo mogło przechodzić kryzys

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE