Joanna Liszowska

i

Autor: AKPA / Gałązka

Gwiazda o macierzyństwie

Joanna Liszowska drży o swoje córki! Aktorka opowiedziała o swoich obawach

2023-02-07 5:30

Joanna Liszowska (45 l.) jest mamą dwóch córek, Emmy (12 l.) i Stelli (10 l.). Ani się nie obejrzy, jak dziewczynki staną się kobietami i wejdą w dorosłość. Gwiazda „Przyjaciółek” i ostatnio „Pokusy” przyznaje, że w czasach jej młodości ten okres był niezwykle trudny i niebezpieczny dla dorastających kobiet. Jednak teraz otaczający ją świat ją wręcz przeraża. I to jest powód jej zmartwień.

Joanna Liszowska uważa, że w czasach, kiedy ona wchodziła w dorosłość wcale nie było mniej niebezpieczeństw. Może jedynie mniej mówiło się głośno o czyhających zagrożeniach. - Nie wiem, czy kilkanaście lat temu było bezpieczniej. Może o pewnych rzeczach się nie mówiło. W każdym świecie, w każdej relacji pokusy i zagrożenia się pojawiają. Niebezpieczni ludzie krążą w każdym środowisku. Oczywiście, że się obawiam jako matka dziewczynek. Kiedy kobieta staje się matką pojawia się troska i lęk, który będzie jej towarzyszył do samego końca - opowiada „Super Expressowi” Joanna Liszowska. Sama ma wiele osiągnięć w zawodzie, który uprawia, a czy będzie dziewczynkom odradzać wybór aktorstwa? - To jest ich życie. Ja mogę tylko uświadamiać je jakie są różne strony tej pracy. Ten zawód jest fantastyczny, ale też niesie za sobą różne inne rzeczy… Jakąkolwiek decyzje podejmą odnośnie swojej przyszłości, nam rodzicom pozostaje tylko dzieci wspierać - tłumaczy artystka.

Więcej w naszym materiale wideo. Z aktorką rozmawialiśmy przy okazji premiery filmu "Pokusa", gdzie gra wpływową kobietę, szantażowaną seks-taśmą sprzed lat. 

Joanna Liszowska obawia się o przyszłość swoich córek
Sonda
Obserwujesz Joannę Liszowską w mediach społecznościowych?