Joanna Liszowska i jej biust

i

Autor: Akpa wiosenna ramówka Polsatu

Joanna Liszowska okradziona. Straciła prawie milion. Złodziej nie miał dla niej litości

2021-02-19 13:47

Joanna Liszowska (42 l.) padła ofiarą złodziei. Gwiazda "Przyjaciółek" straciła samochód marki Bentley Bentayga, który warty jest 750 tys. zł. Pojazd aktorki został skradziony w nocy sprzed jej posesji. Policja zajęła się sprawą. Poznajcie szczegóły.

Kiedy Joanna Liszowska kupiła Bentleya Bentayga, wszyscy zazdrościli jej luksusowego samochodu. Jak się okazuje pozazdrościł jej również złodziej, który włamał się do luksusowego auta w nocy z 10 na 11 lutego w powiecie piaseczyńskim. Samochód był zaparkowany pod domem gwiazdy, jednak to nie przestraszyło złodzieja. Dokładnie ten samochód opisaliśmy tutaj - KLIKNIJ i ZOBACZ.

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie w sprawie. Informacje w rozmowie z PAP potwierdziła Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie.

- „42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia” – przekazał PAP Rafa Markiewicz z KPP w Piasecznie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rodzina walczy o spadek po Krystynie Sienkiewicz. Jego wartość to 4 MILIONY. Kuba Sienkiewicz straci fortunę?

Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda. [Gwiazdy bez maski]