Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot. Wygryzła niemiecką piękność

2021-10-23 6:06
Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot
Autor: AKPA Joanna Opozda zagrała Brigitte Bardot

W młodości Brigitte Bardot (87 l.) była uważana za ikonę seksapilu. Gwiazda francuskiego kina zachwycała swoją urodą i nie miała sobie równych. Dlatego też ciężko było znaleźć podobną do niej aktorkę, która mogłaby ją zagrać w film "Brigitte Bardot Cudown". Ostatecznie tego zaszczuty dostąpiła Joanna Opozda (33 l.), która decyzją samej Bardot pokonała nawet Claudię Schiffer (51 l.).

Jeszcze w tym roku do kin trafi polski dramat "Brigitte Bardot Cudown". Reżyser filmu, Lech Majewski (68 l.) miał spory problem z obsadzeniem tytułowej gwiazdy. Bo choć pięknych aktorek nie brakuje, to trzeba było znaleźć tę, która spodoba się samej Brigitte Bardot. Francuska aktorka odrzucała wiele propozycji w tym samą Claudię Schiffer. Jak się okazuje, zamiast niemieckiej modelki i aktorki, wybrała żonę Antka Królikowskiego (32 l.). - Monika Skowronek, która robiła casting w Polsce, badając różnych ludzi i podesłała mi scenę z Joasią Opozdą i pomyślałem, że wyślę to do Brigitte Bardot. Wysłałem, nie licząc na nic i dostałem zwrotnego maila od niej z: "Tak, ta dziewczyna może mnie zagrać" - powiedział reżyser.

Joanna nie kryła swojej radości. Na swoim Instagramie z dumą wyznała, że to właśnie Bardot wybrała ją na swoją następczynię.

- To było trzy lata temu, ale pamiętam jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział że pani Brigitte Bardot osobiście wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha, pt. Brigitte Bardot Cudowna! (…) Jestem fanką filmów Lecha Majewskiego dlatego tym bardziej cieszę się ze mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie… – napisała. Jeśli Opozda, która do niedawna grała drugoplanowe role, dobrze wypadnie na dużym ekranie, będzie mogła liczyć na więcej kinowych propozycji, i kto wie, może rola Bardot otworzy jej drzwi do zagranicznej kariery.

ZOBACZ: Wiemy, ile miesięcznie zarabia Beata Kozidrak. Tak źle jeszcze nie było

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE