Wow!

Joanna Przetakiewicz udekorowała dom. Wygląda jak z reklamy!

2022-12-09 14:52

Joanna Przetakiewicz (55 l.) jest już gotowa na święta! W jej willi pojawiły się klimatyczne dekoracje. Trzeba przyznać, że z rozmachem podeszła do sprawy. Wśród świątecznych ozdób w domu Przetakiewicz królują... balony dekoracyjne. "Złapałam flow typu rozmach i brak umiaru" - nie ukrywa projektantka. Musicie to zobaczyć!

Święta za pasem, a co za tym idzie - w większości domów pojawiają się już klimatyczne, zimowe dekoracje. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd. Swój dom udekorowała już m.in. Małgorzata Rozenek - mogliby tam kręcić "Kevina samego w domu"! 

W tym roku, podobnie jak w poprzednich, królują świąteczne laski cukrowe, ozdobne wieńce, oszronione choinki oraz kolory: połączenie czerwieni ze srebrem lub złotem. Joanna Przetakiewicz postanowiła jednak wyjść poza schemat. Projektantka udekorowała już dom na święta, a efektami pochwaliła się na Instagramie. Instalacja w jej willi jest zjawiskowa, a to dopiero początek - dom Przetakiewicz wygląda jak żywcem wyjęty z reklamy! 

Świąteczne dekoracje w willi Joanny Przetakiewicz. Jak sama przyznaje: "Rozmach i brak umiaru"

Joanna Przetakiewicz bez ogródek wyznała niegdyś, że jest miłośniczką luksusu, co można zauważyć, śledząc jej poczynania na Instagramie. Projektantka zachwyca internautów nie tylko kreacjami, ale i kadrami ze swojej willi w Konstancinie, w której mieszka z Rinke Rooyensem. Teraz, gdy w jej domu zagościły świąteczne dekoracje, Joanna Przetakiewicz z dumą pochwaliła się zimowym wystrojem. 

Warto dodać, że projektantka jest właścicielką marki La Mania, gdzie można zaopatrzyć się m.in. w ubrania, a od 2019 roku także projekty La Mania Home, który dobrze radzi sobie na rynku home&decor i stał się jedną z ulubionych marek celebrytów. W ostatnim czasie pojawiła się tam kolekcja świąteczna, w ramach której można zaopatrzyć się m.in. w bombki (ceny ozdób sygnowanych nazwą marki wynoszą od 59 zł/szt., zaś promocyjne ceny dekoracji choinkowych zaczynają się od 17 zł/szt.), poduszki (kosztują od 249 zł/szt.), a także zastawę stołową (np. filiżanki do espresso w biało-czerwone pasy za 109 zł/szt. czy dzbanek za 419 zł). 

W podwarszawskiej willi Przetakiewicz i Rooyensa zamiast dużej choinki pojawiła się instalacja pełna mniejszych drzewek, światełek w ciepłym, żółtym odcieniu i dekoracyjnych balonów. W centralnym miejscu instalacji znajduje się sporych rozmiarów jukka. Dekorując swoją willę, Joanna Przetakiewicz nie zapomniała o ozdobach ze świątecznej serii dostępnych w jej sklepie. Postawiła m.in. na zastawę stołową własnej marki, a także bombki od La Manii. 

- Ja zaczęłam swoje świąteczne przygotowania i powiem wam, że naprawdę złapałam flow typu rozmach i brak umiaru, przyznaję. (...) Powiem wam szczerze, że naprawdę nie możemy się zatrzymać - mówiła Przetakiewicz na Instastory. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają świąteczne dekoracje u Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Trzeba przyznać, że rozmach, o którym mówi projektantka, widoczny jest gołym okiem. Jak wam się podoba?

Sonda
Kupiłeś/aś już prezenty na święta?
Nasi Partnerzy polecają