Janusz Józefowicz kosi gruby hajs z seksowną Rosjanką

2021-07-25 18:17
Janusz Józeowicz: Uciekł do Rosji zarobi pół miliona
Autor: Materiały prasowe Janusz Józeowicz: Uciekł do Rosji zarobi pół miliona

Janusz Józefowicz (62 l.) wie, jak się ustawić. Polski choreograf, reżyser, aktor, a prywatnie mąż Nataszy Urbańskiej (44 l.) dostał nową fuchę. Twórca uciekł do Rosji, gdzie ma zarobić pół miliona! Szefa Studia Buffo pokażą w rosyjskiej telewizji. Czym będzie zajmował się w Rosji Janusz Józefowicz?

Tego jeszcze nie było! Janusz Józefowicz wyjechał do Rosji. W czasie gdy w Polsce za sprawą pandemii koronawirusa niewiele się dzieje w rodzimym show-biznesie, niektórzy szukają zarobku za granicą. Tak właśnie zrobił Janusz Józefowicz – został jurorem popularnego rosyjskiego programu i nie musi się martwić o pieniądze! Mąż Nataszy Urbańskiej zdecydował się na karierę poza granicami kraju. Co wiadomo o nowym zajęciu polskiego artysty? Przypomnijmy, że szef Studia Buffo nie miał ostatnio łatwo. Przez pandemię jego teatr zaczął przynosić straty. Nawet teraz, gdy poluzowano nieco obostrzenia, gra się tam zaledwie kilka spektakli miesięcznie. Jak odrobić straty? Janusz Józefowicz znalazł na to sposób! Trzeba poszukać szczęścia poza Polską. Do Józefowicza los się uśmiechnął... W rozmowie z "Super Expressem" wyjaśnił, co będzie robił w Rosji. To dla niego wielka szansa i przełom w karierze. Okazuje się, że ma za sobą pierwsze nagrania do rosyjskiego talent show.

ZOBACZ: Antek Królikowski zrobił TO publicznie! Co na to Opozda?

Janusz Józefowicz uciekł do Rosji. Zarobi tam pół miliona!

– Nagrałem właśnie pierwszą serię talent show dla Rossija Kultura. Razem z Riccardo Cocciante i Teoną Kontrydze zasiadam w jury programu „Bolszoj Musical”. Będziemy oceniać ludzi, którzy będą odtwarzać przeboje ze światowej sławy musicali, z orkiestrą i profesjonalną scenografią – wyjaśnia nam Józefowicz. Reżyser poświęcił na nagrania i podróże między Polską a Rosją prawie cały miesiąc, ale nie ma prawa narzekać. Dzięki temu, że w Rosji miały premierę jego musicale: „Metro”, „Polita” czy „Romeo i Julia”, tamtejsza publiczność uważa go za wielką gwiazdę, a producenci oferują mu najwyższe stawki za udział w programach. Józefowicz może zarobić na funkcji jurora nawet pół miliona złotych!

NIE PRZEGAP: Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance! Bez butów do eleganckiej sukni

Mąż Nataszy Urbańskiej. Kim jest Janusz Józefowicz, czym się zajmuje?

Reżyser ma doświadczenie w takiej pracy. Był już jurorem w „Show! Time” na antenie Polsatu oraz w „Tańcu z gwiazdami”. Z tańcem i sztuką związany jest od lat. Janusz Józefowicz to polski choreograf, reżyser, aktor, a także scenarzysta. Skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W lipcu 1990 otrzymał od rządu amerykańskiego stypendium na staż dla choreografów z całego świata, co stało się wielką szansą na rozwój jego kariery. Tam pracował z grupą tancerzy nad własną etiudą. Wrócił do Polski, gdzie listopada 1992 pełni funkcję dyrektora Studio Buffo.

SPRAWDŹ: Wiktoria Gąsiewska w koronkowej bieliźnie wypina pupę na leżance

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE