Julia Wieniawa wpadła w furię, gdy wyjrzała przez okno: "Jest to obleśne. Mam prawo powiedzieć, że coś mi kur** nie odpowiada"

2022-05-14 7:49
Julia Wieniawa
Autor: EastNews

Julia Wieniawa (24 l.) ma już dość paparazzi, którzy jeżdżą za nią krok w krok. Wściekła aktorka dała upust swoim emocjom na Instagramie. Dawno nie słyszeliśmy tylu przekleństw z jej ust. "Mam prawo się żalić, jestem człowiekiem" - wyznała, przeklinając i podnosząc głos. Co ją tak zdenerwowało? Zobaczcie.

Życie gwiazd czasem bywa męczące. Pomimo dużych pieniędzy i sławy, celebryci często obdarci są z prywatności. Przekonała się o tym Julia Wieniawa, która dawniej cieszyła się z publikacji na portalach plotkarskich i spotkań z fotoreporterami. Obecnie ma ich po dziurki w nosie. Młoda aktorka wyznała w mediach społecznościowych, że cały czas czuje się obserwowana. Za każdym razem, gdy prowadzi auto musi uważać na dociekliwych paparazzi. Gwiazda dała upust swoim emocjom na Instagramie.

Julia Wieniawa ma dość paparazzi

"Przysięgam, że parę lat temu, jak byłam młodsza, to jeszcze w miarę ekscytujące było znaleźć się na jakimś portalu plotkarskim, bo ktoś się mną interesuje, ale to bardzo szybko mi się przejadło. Teraz jest to jedna z głównych rzeczy, których szczerze nienawidzę i chciałabym się tego pozbyć" - powiedziała na Instagramie.

Dalej było już tylko gorzej. Aktorce puściły nerwy do tego stopnia, że zaczęła posługiwać się wulgaryzmami. Z tej przyczyny Instagram zablokował część treści, które upubliczniła.

Jest to obleśne. Żeby nie było kur**, że się Wieniawa żali. Mam prawo się żalić, jestem człowiekiem i mam prawo powiedzieć, że coś mi kur** nie odpowiada. Nie odpowiada mi to, że typ stoi pod moim blokiem i tylko czeka, aż wyjadę samochodem gdziekolwiek. Jeździ za mną do skutku, aż uda mu się zrobić takie zdjęcie, że akurat jechałam na pomarańczowym, nagle zmieniło się na czerwone światło i on później może zmanipulować artykuł, że ja łamię przepisy - grzmiała.

Julia Wieniawa wpadła w furię, gdy wyjrzała przez okno: Jest to obleśne. Mam prawo powiedzieć, że coś mi kur** nie odpowiada
Autor: @juliawieniawa
Julia Wieniawa pozdrawia czytelników "Super Expressu"
Sonda
Uważasz, że Julia Wieniawa dobrze śpiewa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE