Julia Wieniawa wybuchła podczas wywiadu. To pytanie ją rozwścieczyło! "Przestań"

2022-04-20 10:21
Skromna Wieniawa
Autor: Akpa Skromna Wieniawa

Julia Wieniawa korzysta z fali popularności, która trwa już od dłuższego czasu. Młoda aktorka postanowiła ostatnio skupić się mocniej na karierze muzycznej i wydaje piosenkę za piosenką. Tym razem została zapytana przez jednego z dziennikarzy o relację z Jessicą Mercedes. Drążący sprawę reporter rozwścieczył w końcu Wieniawę. "Przestań...", zaczęła. Dalej poszły mocne słowa.

Julia Wieniawa udzieliła wywiadu "Pomponikowi", a dziennikarz postanowił zapytać ją o relację z Jessicą Mercedes. Zaczęło się niewinnie od pytania o to, czy przyjaźnie w show biznesie są trwałe. Mina Wieniawy wskazywała na to, że chyba wie, dokąd zmierza ta rozmowa. "Nie. Ten świat jest bardzo płytki, niestety, dlatego przyjaźnię się wyłącznie z ludźmi spoza show biznesu. To są długoletnie przyjaźnie, bardzo tym osobom ufam", powiedziała Wieniawa. No i padło pytanie o Jessicę Mercedes, z którą ostatnio - według doniesień medialnych - aktorka nie ma zbyt dobrej relacji, choć dziewczyny przyjaźniły się. Julia Wieniawa od razu się zezłościła. "Znamy się nadal przecież, nie chce mi się wchodzić w jakieś plotki, bo to są plotki. Nie ma co o tym gadać. Cieszę się, że u niej chyba już wszystko dobrze", powiedziała. Dziennikarz jednak drążył temat. "Słuchaj, to są moje prywatne sprawy. Nie chce mi się wyciągnąć moich spraw przed kamerę. To zostanie miedzy nami i tyle. (...) Przestań mnie ciągnąć za język", mówiła wyraźnie poirytowana.

Dalsza część artykułu poniżej.

Julia Wieniawa zarobi fortunę na ciuchach. Ma smykałkę! Zobacz poniższą galerię

Pod filmikiem z wywiadu z Julią Wieniawą pojawiło się sporo komentarzy krytycznych wobec młodej aktorki. Fani zarzucają jej hipokryzję. " Kiedy opowiada się o ,,przyjaźniach" publicznie, to później nie można się dziwić, że ktoś pyta o zakończenie tej znajomości...odrobina konsekwencji", czytamy. Przypomnijmy, że Julia Wieniawa przyjaźniła się z Jessicą Mercedes, ale ich kontakt zaczął się pogarszać, kiedy - nieoficjalnie - Wieniawa rozpoczęła współpracę muzyczną z byłym partnerem blogerki. Dziennikarz "Pomponika" pytał Wieniawę nawet o to, czy ma "zakaz" pracy z Kubą Karasiem, który zresztą miał ponownie wejść w związek z Jessicą. Aktorka wymijająco odpowiedziała, że nie jest to jedyny producent, z którym współpracowała. Myślicie, że coś jest na rzeczy? Reakcja Julii zdaje się mówić sama za siebie.

Sonda
Lubisz Julię Wieniawę?
Julia Wieniawa pozdrawia czytelników "Super Expressu"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE