Wieniawa i Jonkisz z nowymi TATUAŻAMI. Niezwykła pamiątka z wakacji

2022-03-20 18:43
Rafał Jonkisz, Julia Wieniawa
Autor: Piotr Podlewski/AKPA, Jacek Kurnikowski/AKPA Rafał Jonkisz, Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wybrała się wycieczkę na malowniczą wyspę Gili Air. W spokojnej scenerii postanowiła ona spełnić swoje marzenie i przywieźć z wakacji wyjątkową pamiątkę. Gwiazda zaprezentowała w mediach społecznościowych nie jeden, lecz dwa nowe tatuaże! Procesowi tatuowania towarzyszył inny znany polski influencer – Rafał Jonkisz. Obie gwiazdy zdecydowały się na tatuaże metodą handpoke.

Julia Wieniawa obecnie relaksuje się na spokojnej wyspie Gili Air. Czas spędza tam na korzystaniu ze świetnej pogody. Towarzyszy jej m.in. Rafał Jonkisz – polski model, akrobata oraz Mister Polski z 2015 roku. Był on również półfinalistą Mister World w roku 2016.

Z wakacji na Gili Air zarówno Wieniawa, jak i Jonkisz postanowili wyjechać z nowymi tatuażami. Młody celebryta zdecydował się na wizerunek lecącego ptaka.

Szedłem do studia z pomysłem na motyla. Wychodzę z ptakiem – pisze Rafał na swoim Instastories.

Na Instastories Rafał Jonkisz informuje o swoich odczuciach po wykonaniu tatuażu tradycyjnymi metodami: „Zawsze chciałem zrobić sobie tatuaż w ten sposób. Chyba nie skończy się na jednym. Cała ta otoczka wokół tatuowania tradycyjnymi metodami jest totalnie cool”.

Julia Wieniawa przeciwnie do swojego towarzysza, efektami tatuowania nie chwali się jedynie na Instastories. W niedawnym czasie opublikowała ona post, w którym zobaczyć możemy, jak wyglądał tradycyjny proces tatuowania. Wieniawa zdecydowała się na tatuaż na przedramieniu oraz na palcach.

Nieplanowanie spełniałam swoje marzenie i zrobiłam sobie tatuaż z symbolem, który przypomina mi [o] życiowym balansie. I to jeszcze w tak unikatowych warunkach… Tradycyjnym sposobem handpoke […] Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia i zrobiłam też… Symbol ognia! – pisze influencerka na swoim Instasories.

Sonda
Obserwujesz Julię Wieniawę?
Pruli ulicami na złamanie karku. Spieszyli się do kina i na nielegalne wyścigi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE