Julia Wieniawa zaprosiła fanów do łóżka! Musicie to zobaczyć [ZDJĘCIE]

2022-03-10 8:00
Julia Wieniawa zaprosiła fanów do łóżka
Autor: instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa (24 l.) chętnie relacjonuje w sieci swoje poczynania. Tym razem gwiazda pokazała urocze zdjęcie z sypialni, na którym znajdują się ona i Nikodem Rozbicki (30 l.), a także jej pies, Bowie. Sami zobaczcie!

Julia Wieniawa to jedna z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Aktorka oraz wokalistka ma na swoim koncie sporo osiągnięć - otrzymuje wiele atrakcyjnych propozycji zawodowych, jest doceniana za swoją pracę, a dodatkowo całkiem nieźle radzi sobie jako businesswoman. Znalazła się na 4. miejscu na liście najcenniejszych kobiecych marek osobistych stworzonej przez magazyn Forbes, choć wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. 

Musisz to zobaczyć: Julia Wieniawa w namiętnym pocałunku z inną kobietą! Co z Nikodemem?

Instagramowy profil Julii Wieniawy obserwują ponad 2 miliony fanów, którzy kibicują młodej gwieździe. Ta z kolei chętnie publikuje zdjęcia oraz nagrania, dzieląc się z internautami szczegółami z życia prywatnego. Chętnie pokazuje się ze swoim wybrankiem, Nikodemem Rozbickim, a także psem, Bowiem. 

Tym razem Julia Wieniawa opublikowała urocze zdjęcie z łóżka. Oprócz niej w kadrze znajdują się Rozbicki oraz pies artystki. Na czarno-białym zdjęciu można zobaczyć, jak aktorka przytula się do pupila oraz ukochanego. 

Jak Wam się podoba ich wspólna fotka z sypialni?

Julia Wieniawa zaprosiła fanów do łóżka
Autor: instagram/@juliawieniawa

Zobacz, które gwiazdy są w szczęśliwych związkach!

Sonda
Obserwujesz Julię Wieniawę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE