Paweł Królikowski na planie TTBZ

i

Autor: Instagram/katarzyna_skrzynecka

Jurorzy TTBZ nagrali pozdrowienia dla Królikowskiego. Nie zdążyli ich pokazać. Skrzynecka ujawnia

2020-02-28 14:45

Śmierć Pawła Królikowskiego, który w kwietniu skończyłyby 59 lat, była dla wszystkich szokiem. Cierpi jego rodzina, cierpią widzowie oraz współpracownicy. Katarzyna Skrzynecka (50 l.) ujawniła właśnie pewną smutną tajemnicę z planu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W przyszłą sobotę w Polsacie ruszy trzynasta już edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym Paweł Królikowski był jurorem. Obok między innymi Katarzyny Skrzyneckiej, Bartka Kasprzykowskiego i Małgorzaty Walewskiej oceniał występy innych kolegów i koleżanek ze sceny. Mimo że skład jurorski zmieniał się kilkukrotnie, Królikowski był lubiany za zabawne i pełne ciepła komentarze.

Niestety, już wcześniejsze kłopoty ze zdrowiem Królikowskiego spowodowały, że producenci show podjęli decyzję, by za stołem zastąpił go Adam Strycharczuk. Paweł Królikowski przez kilka miesięcy walczył o powrót do zdrowia i na scenę, zresztą to właśnie na planie TTBZ uchylił rąbka tajemnicy, mówiąc, że przeszedł operację neurochirurgiczną.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

ZOBACZ TEŻ: TVP uczciła pamięć Królikowskiego. Prosty gest, a łzy płyną do oczu

Niezwykłe wspomnienia rodziny o Pawle Królikowskim. Piękne zdjęcia, mądre słowa...

Koledzy z pracy o Królikowskim. Piszą o cierpieniu

Katarzyna Skrzynecka zdradziła na Instagramie smutną tajemnicę związaną z najnowszym sezonem: wszyscy jurorzy nagrali pozdrowienia dla Królikowskiego, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.

- Gdy 3 tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu Jurora TTBZ zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu... "Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i WRACAJ DO NAS , TĘSKNIMY!!!" - napisała, dołączając swoje wspomnienia związane z aktorem.

Niestety, stacja nie zdążyła wyemitować pozdrowień od kolegów Pawła...

Wyświetl ten post na Instagramie.
? Króliczysko Nasze Kochane...? Gdy 3 tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu Jurora TTBZ zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu... "Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i WRACAJ DO NAS , TĘSKNIMY!!!" ..... Nie mogę się pogodzić... nie pasuje mi tu nadal ta czerń i biel... Paweł zawsze umiał widzieć świat oczami poety, ludzi widział na przestrzał sercem... Na kobiety patrzył z szacunkiem i podziwem, zawsze doceniając ich piękno, kobiecość i sexappeal, ale NIGDY nie był bawidamkiem i tanim komplemenciarzem. Byl GENTLEMANEM. Ze starym oddanym KUMPLEM takim jak ja, wiedział że może pozwolić sobie na folgowanie w komentowaniu otoczenia pikantnym żartem, zawsze wiedział, że moja riposta będzie niemniej rzutka ? Żartobliwie wyrażał swą admirację dla piękna kobiet występujących na scenie naszego programu: "Zerkając okiem konesera - bo starszemu panu wszak docenić wolno - miło dla oka, gdy i tu ładnie, i tam zgrabnie ? Przyroda jest taka piękna!" ? po czym ZAWSZE , ale to ZAWSZE!!! kontynuował: "No bo wiesz, bo moja Gośka właśnie to ma! Że ona mnie zawsze kręci! Ja jestem o nią cholernie wrednie zazdrosny. Bo wiesz, bo moja Gośka... Bo my z Gośką... bo moja Gośka mawia... Bo moja Gośka ostatnio mi ugotowała boskie ... (... - i tu rozmarzaliśmy się nad przepisami kulinarnymi - ...) Bo moja Gośka tak lubi gdy.... BO MOJA GOŚKA ????? Bo moje dzieciaki.... ??? Miał TYLKO 58 lat.... ??? TAK WCZEŚNIE NIE ZABIERA SIĘ LUDZI DO NIEBA .... ?? T-A-K-I-CH LUDZI. Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany