Justin Bieber zrobił SHOW! Zaśpiewał a capella! WIDEO

2011-06-28 15:30

Justin Bieber udowodnił, że nie jest tylko marketingowym tworem, tylko prawdziwym piosenkarzem, który nie boi się występów na żywo i śpiewu a capella. Zobaczcie jego ostatni występ w telewizji, gdzie dał prawdziwy show.

Program The View w USA jest jednym z najbardziej popularnych programów rozrywkowych. Z reguły gośćmi są kobiety, ale gospodynie show zrobiły wyjątek dla Justina Biebera.

Przeczytaj koniecznie: Justin Bieber ma WIELKĄ fankę w Polsce. To Kinga Rusin!

I nie pomyliły się. Justin Bieber najpierw porwał publiczność (w tym także zasiadających na widowni seniorów...) śpiewem a capella piosenki Never Say Never, później dowcipkował na temat Twittera, a na koniec  - gdy już część programu z jego udziałem teoretycznie była zakończona - zaczął przechadzać się po studiu z telefonem przy uchu. - Ciszej, rozmawiam - pokazywał Kanadyjczyk do rozbawionej publiki.

Zobaczcie show Justina Biebera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE