Justyna Kowalczyk

i

Autor: Paweł Murzyn/East News, instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli/

Uśmiecha się, ale przez łzy!

Justyna Kowalczyk w Zakopanem pokazała wdowi symbol. Tak czci pamięć po zmarłym mężu

2023-08-05 17:02

Mimo tragedii, jaka ją spotkała w ostatnich miesiącach, Justyna Kowalczyk-Tekieli (40 l.) stara się żyć normalnie. Wiosną w Alpach zginął jej mąż Kacper Tekieli (38 l.). Mistrzyni olimpijska po śmierci ukochanego robi wszystko, by jej synek jak najmniej odczuł stratę ojca i miał piękne, radosne dzieciństwo. Sama też się uśmiecha, jednak na jej twarzy wciąż widać ból. Nie zapomniana o mężu ani na chwilę, a symbol ich miłości ma zawsze przy sobie.

Justyna Kowalczyk-Tekieli wciąż nie przebolała straty męża. Kacper Tekieli zginął podczaj majowej wyprawy w Alpy. W Szwajcarii byli całą rodziną. Mieszkali w kamperze, alpinista zdobywał kolejne czterotysięczniki, a Justyna wraz z ich niespełna dwuletnim synkiem Hugo w nosidle również spędzała aktywnie czas - chodziła po górach, jeździła na nartach i rowerze. Chała bowiem od małego zaszczepić w synku zamiłowanie do aktywności na świeżym powietrzu.

Justyna Kowalczyk w Zakopanem pokazała wdowi symbol. Tak czci pamięć po zmarłym mężu

Informacje o śmierci Kacpra Tekielego wstrząsnęły całą polską. Do Justyny zewsząd płynęły wyrazy współczucia. Olimpijkę wspierali nie tylko bliscy, kondolencje płynęły od postaci z pierwszych stron gazet, ale i zwykłych ludzi. W żałobie była z nią cała polska. Teraz postronni zapominają, Justyna jednak ma męża cały czas w sercu, a symbol ich miłości zawsze przy sobie. Na szyi nosi dwie złote obrączki, zawieszone na złotym rzemyku. To piękny gest i wyraz pamięci o zmarłym. W ostatnich dniach opublikowała zdjęcie z wyprawy w polskie góry - selfie na tle śpiącego rycerza. Na fotografii ten szczegół jej garderoby bardzo rzuca się w oczy. 

Justyna Kowalczyk uśmiecha się przez łzy

Justyna Kowalczyk-Tekieli nadal wędruje po górskich szczytach i dolinach. W wyprawach towarzyszy jej oczywiście Hugo, ale w głębi serca również Kacper. "W ostatnich dniach po niemieckich i austriackich kampingach grasował osobliwy duet. Przeszczęśliwy, bardzo ruchliwy Chłopczyk i jego samotna, uśmiechająca się przez łzy, mama" - napisała w jednym z ostatnich postów. Kilka słów, które mówią tak wiele.

Tragiczna śmierć męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli zginął w Alpach
Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?