Justyna Steczkowska skończyła 50 lat

i

Autor: Akpa Justyna Steczkowska skończyła 50 lat

Czas ucieka!

Justyna Steczkowska skończyła 50 lat! Jak zmieniała się gwiazda na przestrzeni lat?

2022-08-02 17:30

Aż trudno uwierzyć, że Justyna Steczkowska dziś skończyła 50 lat! Wokalistka znana z takich hitów jak „Dziewczyna Szamana” „Oko za oko” czy brawurowego wykonania numeru „Boskie Buenos” nie tylko świetnie śpiewa, ale mimo upływu lat wciąż wygląda doskonale.

Dla Justyny Steczkowskiej czas zatrzymał się wiele lat temu. Choć na przestrzeni lat przeszła niesamowite metamorfozy, zarówno w wyglądzie jak i stylu, rzec by się chciało, że diwa z wiekiem jest coraz piękniejsza. Wiele kobiet może jej pozazdrościć idealnej figury. Gwiazda, która jest szczęśliwą żoną Macieja Myszkowskiego (49 l.) i mamą trójki dzieci: Leona (22 l.), Stanisława (17l.) i Heleny (9 l.). Piosenkarka nie należy do osób, dla których wiek miałby stanowić traumę. Nawet pierwsza, tuż po północy złożyła samej sobie życzenia.

- No i stało się. Dziś są moje 50-te urodziny.  Cudownie. Z tej okazji i Wam i sobie życzę wszystkiego co dla każdego z nas najlepsze! Dziękuję Wam za te wszystkie lata radości i koncertowych wzruszeń. Kocham Was - napisała Jusia na Instagramie.

Edyta Górniak prawie dwa lata nie wyjeżdżała z Polski. Jak sobie radzi bez paszportu covidowego?
Sonda
Śledzisz Justynę Steczkowską w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany