Justyna Steczkowska szczerze o konfliktach. Nie daję się sprowokować. Wierzycie jej?

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Zgoda buduje

Justyna Steczkowska szczerze o konfliktach. "Nie daję się sprowokować". Wierzycie jej?

2022-07-26 17:36

Justyna Steczkowska (50 l.) jeszcze niedawno obchodziła okrągły jubileusz swojej działalności scenicznej. Teraz odnosi się do plotek o jej konfliktowej naturze. Choć piosenkarka zarzeka się, że "nie lubi dram" i ostatnie, czego szuka, to kłopoty, dowody zdają się temu przeczyć. Czy to próba ocieplenia wizerunku gwiazdy znanej ze swojej żywiołowości? Ciekawe, co na to Edyta Górniak (49 l.)!

Justyna Steczkowska tłumaczy się z afery z pieniędzmi dla dzieci na Ukrainie. "To kłamstwo"

Justyna Steczkowska z pewnością nie należy do gwiazd o najbardziej łagodnym charakterze. Ognisty temperament piosenkarki już nie raz przysporzył jej zresztą kłopotów, a nawet poważnych starć z innymi gwiazdami! Trzeba jednak przyznać, "Dziewczyna szamana" potrafi też i odpuszczać konflikty. W tym roku podczas występu Dody towarzyszył jej właśnie nie kto inny, a Steczkowska, choć pomiędzy paniami bynajmniej nie było kiedyś różowo. Kiedy jednak królowa Doda wyciągnęła przyjazną dłoń do wokalistki, ta szybko puściła dawne urazy w niepamięć.

Nie oznacza to, że usposobienie Justyny Steczkowskiej uległo gwałtownej przemianie! Wręcz przeciwnie, jeszcze niedawno można było usłyszeć, jak wokalistka straciła panowanie nad nerwami w trakcie próby do koncertu podczas 59. Festiwalu w Opolu. Steczkowska miała wręcz krzyczeć ze stresu do mikrofonu!

Ostatnio głośno było także o drobnej utarczce pomiędzy Justyną Steczkowską a dziennikarzem, który pozwolił sobie odrobinę skrytykować angielski piosenkarki. Oj nie była zadowolona... Ten zarzucił jej bowiem, że pomimo rzekomego posiadania "słuchu absolutnego" z prawidłową wymową języka obcego nie radzi sobie najlepiej. On raczej nie poparłby więc ostatnich słów Steczkowskiej, która w udzielonym wywiadzie wyznała, że jest niezwykle przyjaźnie usposobioną osobą, z nikim stara się nie wchodzić w zwady, a co było złe, dawno już zapomniała.

Wierzycie jej? Tu w opozycji do słów gwiazdy mogłaby dodać coś od siebie Edyta Górniak, która z Justyną Steczkowską nadal pozostaje w stanie delikatnej wrogości... Do tego stopnia, że Górniak zrezygnowała z intratnego kontraktu. Nie pojawiła się jako jurorka w składzie programu "The Voice of Poland" dokładnie dlatego, aby uniknąć współpracy z koleżanką po fachu! Myślicie, że i ten konflikt uda się Justynie Steczkowskiej "zaleczyć"?

Justyna Steczkowska to niekwestionowana diwa polskiej sceny muzycznej. Swój ognisty temperament wyraża także poprzez gorące stylizacje! Zobacz, jak wije się w seksownym lateksie w naszej galerii zdjęć poniżej. Jest na co popatrzeć!

Nie mam konfliktu z nikim, przynajmniej w swoim sercu - zapewniła. Dawne urazy już dawno zaleczyłam. Przez te lata nauczyłam się, jak w tym często brutalnym świecie show-biznesu się poruszać. Nie daję się sprowokować. Odzywam się tylko wtedy, kiedy muszę stanąć we własnej obronie, bo nikt tego nie robi. Nie lubię dram, nie chce być ich częścią i zasilać ich swoją energią, bo na showbiznesowe seriale szkoda mi czasu - dowodziła w wywiadzie udzielonemu magazynowi "Party" Justyna Steczkowska. Gwiazda nie kryła, że jej branża potrafi być bardzo okrutna!

Przeciwnie! Mam bardzo dobre relacje z ludźmi, nie mam zwady w zasadzie z nikim. Przyjaźń wymaga czasu. Mam bliskich przyjaciół od lat, głównie spoza show biznesu, chociaż np. z Natalią Kukulską w rodzinnych konfiguracjach. Uwielbiam tę dziewczynę! Kocham rozmowy z Patrycją Markowską i Anną Jopek. Mamy dla siebie dużo sympatii, wsparcia i zrozumienia - okazuje się, że pomimo skłonności do wybuchowych sytuacji Justynie Steczkowskiej udało się znaleźć kilka przyjaźni w niełatwym świecie show-biznesu. A nawet poza nim! Myślicie, że przetrwają próbę czasu?

Steczkowska krzyczy na fałszującą uczestniczkę The Voice
Sonda
Czy Twoim zdaniem Edyta Górniak i Justyna Steczkowska powinny prowadzić publiczną dyskusję?
Nasi Partnerzy polecają