Justyna Steczkowska szczerze o konfliktach. "Nie daję się sprowokować". Wierzycie jej?

2022-07-26 17:36

Justyna Steczkowska (50 l.) jeszcze niedawno obchodziła okrągły jubileusz swojej działalności scenicznej. Teraz odnosi się do plotek o jej konfliktowej naturze. Choć piosenkarka zarzeka się, że "nie lubi dram" i ostatnie, czego szuka, to kłopoty, dowody zdają się temu przeczyć. Czy to próba ocieplenia wizerunku gwiazdy znanej ze swojej żywiołowości? Ciekawe, co na to Edyta Górniak (49 l.)!

Justyna Steczkowska szczerze o konfliktach. Nie daję się sprowokować. Wierzycie jej?

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Justyna Steczkowska tłumaczy się z afery z pieniędzmi dla dzieci na Ukrainie. "To kłamstwo"

Justyna Steczkowska z pewnością nie należy do gwiazd o najbardziej łagodnym charakterze. Ognisty temperament piosenkarki już nie raz przysporzył jej zresztą kłopotów, a nawet poważnych starć z innymi gwiazdami! Trzeba jednak przyznać, "Dziewczyna szamana" potrafi też i odpuszczać konflikty. W tym roku podczas występu Dody towarzyszył jej właśnie nie kto inny, a Steczkowska, choć pomiędzy paniami bynajmniej nie było kiedyś różowo. Kiedy jednak królowa Doda wyciągnęła przyjazną dłoń do wokalistki, ta szybko puściła dawne urazy w niepamięć.

Nie oznacza to, że usposobienie Justyny Steczkowskiej uległo gwałtownej przemianie! Wręcz przeciwnie, jeszcze niedawno można było usłyszeć, jak wokalistka straciła panowanie nad nerwami w trakcie próby do koncertu podczas 59. Festiwalu w Opolu. Steczkowska miała wręcz krzyczeć ze stresu do mikrofonu!

Ostatnio głośno było także o drobnej utarczce pomiędzy Justyną Steczkowską a dziennikarzem, który pozwolił sobie odrobinę skrytykować angielski piosenkarki. Oj nie była zadowolona... Ten zarzucił jej bowiem, że pomimo rzekomego posiadania "słuchu absolutnego" z prawidłową wymową języka obcego nie radzi sobie najlepiej. On raczej nie poparłby więc ostatnich słów Steczkowskiej, która w udzielonym wywiadzie wyznała, że jest niezwykle przyjaźnie usposobioną osobą, z nikim stara się nie wchodzić w zwady, a co było złe, dawno już zapomniała.

Wierzycie jej? Tu w opozycji do słów gwiazdy mogłaby dodać coś od siebie Edyta Górniak, która z Justyną Steczkowską nadal pozostaje w stanie delikatnej wrogości... Do tego stopnia, że Górniak zrezygnowała z intratnego kontraktu. Nie pojawiła się jako jurorka w składzie programu "The Voice of Poland" dokładnie dlatego, aby uniknąć współpracy z koleżanką po fachu! Myślicie, że i ten konflikt uda się Justynie Steczkowskiej "zaleczyć"?

Justyna Steczkowska to niekwestionowana diwa polskiej sceny muzycznej. Swój ognisty temperament wyraża także poprzez gorące stylizacje! Zobacz, jak wije się w seksownym lateksie w naszej galerii zdjęć poniżej. Jest na co popatrzeć!

Nie mam konfliktu z nikim, przynajmniej w swoim sercu - zapewniła. Dawne urazy już dawno zaleczyłam. Przez te lata nauczyłam się, jak w tym często brutalnym świecie show-biznesu się poruszać. Nie daję się sprowokować. Odzywam się tylko wtedy, kiedy muszę stanąć we własnej obronie, bo nikt tego nie robi. Nie lubię dram, nie chce być ich częścią i zasilać ich swoją energią, bo na showbiznesowe seriale szkoda mi czasu - dowodziła w wywiadzie udzielonemu magazynowi "Party" Justyna Steczkowska. Gwiazda nie kryła, że jej branża potrafi być bardzo okrutna!

Przeciwnie! Mam bardzo dobre relacje z ludźmi, nie mam zwady w zasadzie z nikim. Przyjaźń wymaga czasu. Mam bliskich przyjaciół od lat, głównie spoza show biznesu, chociaż np. z Natalią Kukulską w rodzinnych konfiguracjach. Uwielbiam tę dziewczynę! Kocham rozmowy z Patrycją Markowską i Anną Jopek. Mamy dla siebie dużo sympatii, wsparcia i zrozumienia - okazuje się, że pomimo skłonności do wybuchowych sytuacji Justynie Steczkowskiej udało się znaleźć kilka przyjaźni w niełatwym świecie show-biznesu. A nawet poza nim! Myślicie, że przetrwają próbę czasu?

Steczkowska krzyczy na fałszującą uczestniczkę The Voice
Sonda
Czy Twoim zdaniem Edyta Górniak i Justyna Steczkowska powinny prowadzić publiczną dyskusję?