Edyta Górniak i Justyna Steczkowska

i

Autor: Akpa Edyta Górniak i Justyna Steczkowska

Edyta Górniak zmiażdżyła Justynę Steczkowską. Jusia będzie załamana, gdy to zobaczy

2021-02-25 7:20

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska od zawsze były konkurentkami na polskiej scenie. Panie zresztą od lat nie pałają do siebie zbytnią sympatią. Z ich ust niejednokrotnie padały uszczypliwości pod swoim adresem. Niedawno zaledwie w odstępie dwóch dni obie diwy wydały nowe piosenki. Która z artystek poradziła sobie lepiej i wzbudziła większe zainteresowanie? Wyniki oglądalności obu filmów mówią same za siebie. Sprawdźcie sami.

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska wydały swoje najnowsze single niemalże dokładnie w tym samym czasie - w odstępie zaledwie dwóch dni. Edyta Górniak singiel "Too late" 27 listopada, a Justyna Steczkowska piosenkę "Miej odwagę" 29 listopada. Ta druga miała tę przewagę, że do swojej piosenki nakręciła teledysk, którego fani byli ciekawi, Edyta zaś opublikowała tylko wizualizację z tekstem piosenki.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak w żałobie. Czułe pożegnanie gwiazdy. Padły ważne słowa

Mijają trzy miesiące, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak obie piosenki poradziły sobie w sieci i która z nich jest popularniejsza. Justyna Steczkowska nie będzie pocieszona, bo jej wyniki są dużo gorsze od wyników Edyty Górniak.

Nowego singla Górniak mimo braku teledysku odpalono na YouTube już 200 tys. razy. Klip Justyny obejrzano zaś 100 tys. razy mniej, bo zaledwie 90 tys. 

ZOBACZ TAKŻE: Syn Justyny Steczkowskiej łamie wszelkie zakazy. Popijawa w knajpie to dopiero początek! [ZDJĘCIA]

Ale to nie wszystko. Obie panie, co również aż prosi się o porównanie, wykonały swoje piosenki na żywo w ostatniej edycji show "The Voice of Poland". Oba występy trafiły na YouTube. I tu sytuacja jest bardzo podobna. Występ Edyty wzbudził znacznie większe zainteresowanie. Nagranie z jej wykonem obejrzało do dziś ponad 160 tys. razy. Występ Jusi niecałe 40 tys. Justyna Steczkowska raczej nie będzie pocieszna. 

A wam która piosenka podoba się bardziej?

Edyta Górniak:

Justyna Steczkowska:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany