Edyta Górniak

i

Autor: YouTube/Jastrzab Post Edyta Górniak

Edyta Górniak w żałobie. Czułe pożegnanie gwiazdy. Padły ważne słowa

2021-02-24 6:30

Edyta Górniak jest bardzo wrażliwą artystką i empatyczną osobą. Gwiazdę bardzo zasmuciły wieści o śmierci podróżnika Aleksandra Doby. Znali się z udziału w telewizyjnym programie. Edyta czułymi słowami żegna kolegę, z którym przeżyła kilka niesamowitych przygód.

"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego zmarł wielki kajakarz Aleksander Doba. Zmarł śmiercią podróżnika zdobywając najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro spełniając swoje marzenia. Pogrążona w żalu żona, synowie, synowe i wnuczki"- czytamy na oficjalnym profilu Aleksandra Doby. Rodzina nie podała przyczyny śmierci podróżnika. Organizatorzy wyprawy - Klubu Podróżników Soliści - w rozmowie z "Polsat News" przekazali, że Doba "czuł się dobrze, nie było objawów choroby wysokościowej; był z nim kontakt. (...) Aleksander Doba zdobył Kilimandżaro. Chwilę później stracił przytomność i zmarł" - czytamy na portalu polsatnews.pl. Zobacz więcej TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Smutny widok. Rodzina jest bezradna

Edyta Górniak poznała Aleksandra Dobę na planie programu "Agent", w którym wzięła udział w 2019 roku. Natychmiast złapała z podróżnikiem dobry kontakt. Gdy dowiedziała się o jego śmierci, zamieściła w sieci ich wspólne zdjęcie okraszone wzruszającymi słowami.

"Aleksander Doba ♥ Bezkonfliktowy, pogodny, oddany pasji, życzliwy bez powodu. Dziękuję Ci za Twoją serdeczność Oluś" - napisała Edyta Górniak, publikując zdjęcie zrobione na planie "Agenta". 

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak zmiażdżyła Justynę Steczkowską. Jusia będzie załamana, gdy to zobaczy

W kolejnym instastory miała dla fanów ważne przesłanie. 

"Ceńmy każdy wzajemny uśmiech" - napisała pod zdjęciem, na którym razem z Dobą śmieją się w programie.

Edyta Górniak i Aleksander Doba

i

Autor: Instagram Edyta Górniak i Aleksander Doba
Edyta Górniak i Aleksander Doba

i

Autor: Instagram Edyta Górniak i Aleksander Doba