50-letnia seksowna Steczkowska wije się w bikini

i

Autor: Instagram/@justynasteczkowska

50-letnia seksowna Steczkowska wije się w bikini. Tak się bawi na wakacjach z synem. "Polska J.Lo"

2022-07-05 15:51

Justyna Steczkowska (50 l.) korzysta z pięknej pogody i wypoczywa na rajskich wakacjach z najbliższymi. Gwiazda świetnie się bawi, a wakacyjny nastrój udzielił jej się na tyle, że ochoczo wyginała się do latynoskiej piosenki. Zobaczcie, jak wygląda 50-letnia Steczkowska w seksownym wydaniu! Trudno uwierzyć, że ma już dorosłego syna...

Justyna Steczkowska to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Wokalistka ma za sobą pracowity okres. Przygotowania oraz urodzinowy występ na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu kosztowały ją dużo stresu. Poza koncertami znajduje czas na ćwiczenia, dzięki którym udaje jej się utrzymywać świetną formę. Ponadto pracuje nad kolejnymi utworami, a już niebawem na ekrany wróci "The Voice of Poland", w którym będzie oceniała uczestników.

Zobacz także: Ida Nowakowska wyjawiła, w jakich warunkach żyje. "Gonienie za Eldorado nie ma sensu"

Justyna Steczkowska postanowiła zatem nieco odpocząć przed kolejnym gorącym okresem, który ją czeka. Korzystając z dopisującej pogody, gwiazda wybrała się na wakacje. Na lotnisku zachwycała w różowym stroju, a już na miejscu przebrała się w bikini i oddała wakacyjnemu szaleństwu.

Tym razem w wyjeździe towarzyszą jej najbliżsi. Na nagraniu z lotniska pojawiła się jej córka Helena, wszystko wskazuje także na to, że na wyjazd zabrała Leona Myszkowskiego (22 l.) i jego starszą o 11 lat ukochaną, Ksenię. Na instagramowym profilu syna Steczkowskiej znalazł się krótki filmik podpisany "Wujas na wywczasie", na którym prezentuje się on w samych spodenkach. Na kolejnym nagraniu Leon Myszkowski wcielił się w rolę testera win, naśladując Roberta Makłowicza. Dodał również lokalizację - Dalmacja.

50-letnia Justyna Steczkowska również poczuła wakacyjny klimat. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się krótkie nagranie, na którym seksowna artystka pręży się do latynoskich rytmów w kusym bikini i słomkowym kapeluszu.

"Pozdrowienia z wakacji. Kocham swoje 50 lat!", podpisała nagranie.

Komentujący fani wprost rozpływają się nad nienaganną sylwetką Justyny Steczkowskiej. Młodsze internautki wprost piszą, że zazdroszczą jej tak niesamowitej figury. 

"To naprawdę wyjątkowe urodzić się z taką figurą" - sugeruje jedna z kobiet. W odpowiedzi szybko pojawiły się jednak komentarze osób, które zauważyły, że zachwycająca sylwetka to efekt regularnych ćwiczeń i odpowiedniego stylu życia. Sama Steczkowska nie ukrywa, że bardzo dba o formę. 

Trzeba przyznać, że 50-latka wygląda olśniewająco! Niektórzy nazwali ją nawet "polską J.Lo". Trudno nie zgodzić się z zachwytami dotyczącymi jej figury!

Sonda
Czy Twoim zdaniem Justyna Steczkowska powinna prężyć się w zmysłowych pozach przy 22-letnim synu i jego koledze?
Justyna Steczkowska płacze na wizji