Steczkowska tłumaczy się z wpadki na koncercie Dody! "Polecacie coś z apteki. Lecytyna pomoże?"

2022-05-22 21:10
Steczkowska tłumaczy się z wpadki na koncercie Dody! Polecacie coś z apteki. Lecytyna pomoże?
Autor: akpa Steczkowska tłumaczy się z wpadki na koncercie Dody! "Polecacie coś z apteki. Lecytyna pomoże?"

Wszyscy czekali na występ Dody (38 l.) i Justyny Steczkowskiej (50 l.) podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Obie gwiazdy długo się do niego przygotowywały, ale nie obyło się bez wpadki Steczkowskiej. Teraz piosenkarka bije się w pierś i przeprasza.

Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 Doda miała swój recital i świętowała dwudziestolecie kariery. Piosenkarka przygotowała prawdziwe show i zaskoczyła gwiazdami, które zaprosiła do wspólnego śpiewania. Najwięcej emocji wzbudziła informacja, że Dorota stworzy duet z Justyną Steczkowską. Wszak obie panie, przez długie lata, były ze sobą skłócone. Piosenkarki długo przygotowywały się do koncertu, żeby wszystko wypadło perfekcyjnie. Niestety Justyna zaliczyła sporą wpadkę.

Steczkowska zaliczyła wpadkę podczas Polsat SuperHit Festiwal

Gwiazdy zaśpiewały znany numer "Znak pokoju". Ich występ wydawał się idealny, dopóki Steczkowska nie zabrała głosu. Po występie zwróciła się do publiczności:

- Przekażcie sobie tutaj w Opolu...tutaj w Sopocie znak pokoju - powiedziała Steczkowska ze sceny.

Steczkowska tłumaczy się z pomyłki

Fani od razu wyłapali tę pomyłkę. Aż trudno uwierzyć, że taka perfekcjonistka jak Steczkowska zaliczyła taką wpadkę. Sama piosenkarka czuła się z tym bardzo źle i postanowiła wyjaśnić całą sprawę, publikując kilka słów w sieci.

Doda zaraz po występie w Sopocie! Wyznała, dlaczego nie zaśpiewała TYCH hitów

"Kochani, to był wieczór pełen emocji 😍 i... stresu tak wielkiego, że pomyliłam Sopot z Opolem 🙂 Faktem jest, że żyję już tym drugim, bo 18 czerwca gram duży recital z okazji swoich 50 urodzin ❤️ i jestem w trakcie prób, pisania nowych aranży, przymiarek kostiumów i prób z tancerzami. Po prostu wszytko na raz, jak to zwykle bywa w naszej pracy. Niemniej jednak nie zwalnia mnie to z obowiązku ogarniania własnych myśli 😄 polecacie coś z apteki? Lecytyna pomoże? Dajcie znać :) :) :) Poza tym mam nadzieję, że nasz duet Wam się podobał i mieliście dużo radości oglądając festiwal i nas na jednej scenie ❤️ Do zobaczenia Kochani na koncertach i dobrej niedzieli Wam życzę😍 Niech to będzie piękny dzień pełen „znaków pokoju” ❤️❤️❤️", napisała gwiazda.

Sonda
Podobał Wam się występ Dody i Steczkowskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE