Występ Dody i Steczkowskiej na Polsat SuperHit Festiwalu. Jak wypadły?

2022-05-21 22:23
Występ Dody i Steczkowskiej na Polsat SuperHit Festiwalu. Jak wypadły?
Autor: instagram/@justynasteczkowska

Doda (38 l.) i Justyna Steczkowska (50 l.) dały niesamowity występ! Wokalistki wystąpiły w duecie na Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie. Zaśpiewały balladę "Znak pokoju". Pasowały do siebie także pod względem kreacji. Jak wypadły Steczkowska i Doda?

Doda świętowała jubileusz 20-lecia na scenie w sopockiej Operze Leśnej podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2022. Występ wokalistki przeplatany był anegdotami z jej życia oraz poszczególnych etapów kariery. Widzowie niecierpliwie czekały na jej występ w duecie z Justyną Steczkowską! Jak wypadło? 

Występ Dody i Justyny Steczkowskiej

Na wstępie Doda wykonała energetyczny utwór "Dżaga". Chwilę później na scenę wyszła Justyna Steczkowska. Panie wspólnie zaprezentowały balladę "Znak pokoju". Występ poprzedzony był próbami, podczas których - jak mówiła Doda - Justyna Steczkowska starała się dopasować do niej nawet oddechem! 

Obie panie świetnie poradziły sobie z utworem. Pasowały do siebie także pod względem kreacji - wybrały niemal identyczny odcień różu i wyglądały niczym bliźniaczki! Po krótkim "Znaku pokoju" publicznie pokazały, że ich konflikt należy już do przeszłości. Następnie na scenie pojawił się Michał Wiśniewski, który... rozebrał Dodę! 

Doda wyda na Marylę Rodowicz 30 tys. zł? Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadła!
Sonda
Lubisz Dodę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE