Steczkowska zaśpiewa największy hit Dody! To zdjęcie mówi wszystko!

i

Autor: AKPA, Instagram/@dodaqueen

Steczkowska zaśpiewa największy hit Dody! To zdjęcie mówi wszystko!

2022-05-14 14:02

Doda (38 l.) i Justyna Steczkowska (50 l.) przez lata były skonfliktowane. Panie zakopały topór wojenny już jakiś czas temu, a teraz wspólnie zaśpiewają na Polsat SuperHit Festival 2022! Na wspólną piosenkę wybrały bardzo wymowny utwór. To jeden z hitów zespołu Virgin, w którym Doda była wokalistką!

Doda i Justyna Steczkowska nie od zawsze miały dobre relacje. Panie przez lata były ze sobą skłócone. Nie utrzymywały kontaktu od czasów show "Gwiazdy tańczą na lodzie", w którym obie uczestniczyły. Steczkowska otwarcie mówiła wtedy, że Doda "uprzykrza jej życie za kulisami i nie tylko". Dopiero niedawno kobiety postanowiły zakopać topór wojenny. Steczkowska przyjęła zaproszenie Dody na koncert przeciwko hejtowi, który miał miejsce w 2019 roku. Teraz znów wystąpią razem na Polsat SuperHit Festiwal 2022. W jednym z komentarzy na Instagramie diwa zasugerowała, że piosenką, którą zaśpiewają będzie "Znak pokoju", jeden z największych hitów zespołu Virgin, którego wokalistką przed laty była Rabczewska. 

Teraz potwierdziła to sama Doda! Gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia i nagrania z próby.

- Dzisiaj mamy próbę z Justyną Steczkowską, nie mogę się doczekać. Zdam wam relację, na pewno będzie petarda - powiedziała. 

Doda i Steczkowska zaśpiewają Znak pokoju

i

Autor: Instagram/@dodaqueen, @justynasteczkowska

W obliczu konfliktu, który trwał latami, wybór "Znaku pokoju" na wspólną piosenkę jest bardzo wymowny. Pamiętacie ten utwór? Jeśli nie, możecie posłuchać go poniżej!

Justyna Steczkowska płacze na wizji
Sonda
Będziesz oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE