Doda

i

Autor: Akpa/Instagram Doda

Nie tylko Steczkowska. Doda zaprosiła na 20-lecie idola nastolatek! TYLKO U NAS

2022-05-09 4:50

Doda (38 l.) będzie hucznie świętować 20-lecie swojej kariery. Podczas sopockiego SuperHit Festiwalu stacji Polsat da show, jakiego Polska jeszcze nie widziała. I choć przez całą swoją karierę Doda unikała duetów z innymi artystami, podczas jej recitalu usłyszymy ich kilka. Pierwszym ogłoszonym już gościem Dody będzie Justyna Steczkowska (50 l.). Jak dowiedział się "Super Express" wystąpi z nią także idol nastolatek. Kogo zaprosiła królowa? Sprawdźcie.

Doda będzie największą gwiazdą drugiego dnia festiwalu SuperHit stacji Polsat. 21 maja na scenie w Sopocie będzie świętowała 20-lecie swojej kariery. A że znana jest z tego, że zawsze robi wielkie show, jej fani aż zacierają ręce, by zobaczyć, czym tym razem zaskoczy artystka. Doda przygotowuje się do jubileuszu już od kilku miesięcy, jak zawsze sama wymyśla i pilnuje wszystkich szczegółów od aranżacji piosenek po stroje i scenografię. Zadbała też o wyjątkowych gości. Jak już wiadomo, wystąpi m.in. z Justyną Steczkowską, z którą przed laty darła koty w show "Gwiazda tańczą na lodzie". Diwa w jednym z komentarzy na Instagramie zasugerowała, że mogą zaśpiewać razem utwór "Znak pokoju".

NIE PRZEGAP: Tajna impreza Dody została nagrana. Sadowska tańczy na barze, a Doda płacze. WIDEO

Ale to nie koniec niespodzianek. Jak dowiedział się "Super Express", chcąc łączyć pokolenia, Doda zaprosiła na swój jubileusz także idola nastolatek - Dawida Kwiatkowskiego (26 l.). Młody wokalista wcześniej wziął udział w organizowanym przez Dodę koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Miał wtedy nadzieję, że ponownie spotka się z nią na scenie. Jak widać, jego marzenie się spełni. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE