Polsat SuperHit Festiwal 2022: występ Pawła Domagały odwołany! Choroba pokrzyżowała jego plany

2022-05-20 21:48
Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut, Paweł Domagała
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER, TRICOLORS/EAST NEWS

20 maja 2022 roku w Operze Leśnej w Sopocie rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal 2022. Prowadzący niespodziewanie ogłosili, że na scenie nie pojawi się Paweł Domagała (38 l.). Wszystko przez chorobę.

W piątek, 20 maja 2022 roku, rozpoczęła się kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwalu. Na scenie w sopockiej Operze Leśnej zaprezentowali się już tacy artyści jak Maciej Maleńczuk, Kamil Bednarek, Cleo, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka czy Enej. 

Nie zabrakło jednak także przykrych wieści. Podczas piątkowego Koncertu Platynowego Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna ogłosili, że na scenie nie pojawi się Paweł Domagała. Wszystko przez chorobę.

Paweł Domagała nie wystąpi na SuperHit Festiwalu 2022

Zgodnie z harmonogramem występów przewidziano, że Paweł Domagała zaprezentuje się 20 maja 2022 w Operze Leśnej. Niestety, jego udział w Koncercie Platynowym został odwołany przez chorobę. O odwołaniu występu Pawła Domagały widzowie dowiedzieli się od prowadzących wydarzenie Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny.

- Choroba pokrzyżowała jego i nasze plany - poinformował Krzysztof Ibisz.

Nie wiadomo, co dokładnie dolega Pawłowi Domagale. Życzymy artyście szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz, jak wyglądają gwiazdy na SuperHit Festiwalu 2022 w Sopocie!

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids
Sonda
Oglądasz SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE