Paweł Domagała i jego żona Zuzanna Grabowska

i

Autor: AKPA Paweł Domagała i jego żona Zuzanna Grabowska

Paweł Domagała przekazał właśnie radosną nowinę! Jego rodzina znowu się powiększyła, wielka radość w domu aktora

2021-01-08 16:48

Paweł Domagała ożenił się z córką Andrzeja Grabowskiego, Zuzanną, z którą tworzy bardzo szczęśliwą rodzinę. Choć chroni prywatności swoich bliskich, to właśnie przekazał radosną nowinę ze swojego domu. Razem z żoną i dziećmi przywitali nowego członka rodziny!

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska pobrali się w 2013 roku. Małżeństwo wspólnie wychowuje 9-letnią córkę Hanię i 2-letnią Basię. Druga ciąża żony Pawła Domagały utrzymana była w wielkiej tajemnicy.

NIE PRZEGAP: Filip Bobek w końcu pokazał zdjęcie swojej największej miłości! Mieszkają razem! [ZDJĘCIA]

- Po raz drugi zostałam mamą. Jestem szczęśliwa, ale nie zamierzam opowiadać publicznie o szczegółach tego wydarzenia - zadeklarowała w rozmowie z "Na żywo" Zuzanna Grabowska.

Żona Pawła Domagały również jest aktorką, para poznała się jeszcze na studiach. Zuzanna postanowiła jednak swoje życie zawodowe związać z warszawskim teatrem. Zdarza jej się także pisać teksty dla męża - jest autorką jednego z utworów z jego najnowszej płyty. Paweł Domagały zapytany przez Plejadę o to, czy w przyszłości żona będzie pisała dla niego więcej piosenek, odpowiedział:

NIE PRZEGAP: Na tym nagraniu widać, w jak koszmarnym był stanie. Januszek był przerażony, co się dzieje z Markiem ze "Złomowisko PL" [WIDEO]

- Prosiłem ją ostatnio, ale jej się nie chce. (śmiech) Ma dużo swoich obowiązków. Poza tym, zwykle jak mam pomysł na melodię, to też symultanicznie powstaje w mojej głowie tekst. Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Zuzka coś dla mnie napisze.

Paweł Domagała przekazał radosną nowinę ze swojego domu

Paweł Domagała przekazał także radosną nowinę ze swojego domu. Razem z córkami bardzo pragnęli wymarzonego pieska, jednak żona aktora jest uczulona na sierść. W domu gwiazdora zapanowało wielkie szczęście, kiedy Zuzanna z okazji premiery płyty podarowała mu pudelka, który nie uczula. Na punkcie nowego członka rodziny córki Pawła Domagały oszalały. Psiak dostał na imię "Absurd", a rozbawiony aktor przyznał, że to przez fakt, że to słowo jest najczęściej używane w ich domu. Na pytanie, jak się sprawuje, odpowiedział:

- Bardzo dobrze! Czasem bywa trudno, bo jest jeszcze mały, ale jest super. Razem z naszym przyjacielem Dawidem Zawadzkim – aktorem i psim behawiorystą, uczymy go różnych rzeczy. Myślę, że będzie fajnym pieskiem. Zresztą, już jest! Wszyscy go pokochaliśmy.

NIE PRZEGAP: Wszystko się wydało, Maryla Rodowicz od dawna skrywała straszną tajemnicę! Chodzi o śmierć

NIE PRZEGAP: Sławomir i Kajra ukrywają syna przed mediami. Właśnie wyszła na jaw prawda o chłopcu, która niejednemu odbierze mowę!

Michał Szpak - najlepsze występy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE