Polsat SuperHit Festiwal 2022: wykonawcy. Kto wystąpi podczas festiwalowych koncertów?

i

Autor: AKPA/Piotr Podlewski

Polsat SuperHit Festiwal 2022: wykonawcy. Kto wystąpi podczas festiwalowych koncertów?

2022-05-19 18:30

Już jutro, w piątek, 20 maja, rusza Polsat SuperHit Festiwal 2022! W sopockiej Operze Leśnej popłyną dźwięki muzyki, śmiechu i wielkiej radości zarówno widzów wydarzenia, jak i artystów, którzy na nim wystąpią. Koncerty jakich wykonawców planowane są na najbliższe dwa dni festiwalu? Podajemy pełną listę wykonawców na Polsat SuperHit Festiwal 2022!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: wykonawcy. Kto wystąpi podczas festiwalu?

Już jutro, w piątek, 20 maja, rozpocznie się długo wyczekiwany przez fanów wydarzenia Polsat SuperHit Festiwal 2022. Wykonawcy, jacy się na nim pojawią, to jedne z największych polskich, muzycznych gwiazd! Planowane są także wyjątkowe koncerty jubileuszowe, w tym z okazji 20-lecia debiutu fonograficznego Dody, a także 30-lecia wydania albumu "King" zespołu T.Love.

Transmisję na żywo z jutrzejszego, pierwszego dnia festiwalu, obejrzycie już od godz. 20:00 w telewizji Polsat. Nie zabraknie emocjonujących momentów! Uczestnicy festiwalu, którzy zdecydowali się na zakup biletów na Polsat SuperHit Festiwal 2022, będą mieli niepowtarzalną okazję doświadczyć na własnej skórze ekscytującego klimatu wydarzenia. W sopockiej Operze Leśnej czeka ich moc niezapomnianych wrażeń!

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - gdzie kupić bilety?

Chcielibyście jeszcze móc wziąć udział w tegorocznej edycji festiwalu Polsat SuperHit Festiwal? W poniższym artykule znajdziecie informację na temat tego, gdzie jeszcze możecie dostać bilety na muzyczną ucztę. Podajemy też ich ceny!

Festiwale 2022 Polska: Już 20 maja startuje tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal! Organizatorzy przygotowali masę atrakcji

Widzowie tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal na pewno nie będą zawiedzeni. Organizatorzy jak co roku przygotowali moc atrakcji! Jednymi z najbardziej wyczekiwanych elementów są oczywiście koncerty znanych artystów. Poniżej znajdziecie pełną listę wykonawców, którzy pojawią się na scenie w sopockiej Operze Leśnej. Nie zabraknie niespodzianek i muzycznych wrażeń!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: lista wykonawców

Czyje koncerty zaplanowano podczas trwającego dwa dni Polsat SuperHit Festiwal 2022? Poniżej znajdziecie pełną listę wykonawców, którzy pojawią się w Sopocie!

Polsat SuperHit Festiwal: wykonawcy

 1. T.Love
 2. LemON
 3. Paweł Domagała
 4. Cleo
 5. Kortez
 6. Piotr Cugowski
 7. Komodo
 8. Kwiat Jabłoni
 9. Kaśka Sochacka
 10. Enej
 11. Kamil Bednarek & Dana Vynnytska
 12. Maciej Maleńczuk
 13. Ralph Kamiński
 14. Dawid Kwiatkowski
 15. Gromee
 16. Beata Kozidrak i Bajm
 17. Grzegorz Hyży
 18. Sylwia Grzeszczak
 19. Daria
 20. Three of Us
 21. Michał Szczygieł
 22. bryska

Ciekawi, jak wyglądała Doda, zanim stała się niekwestionowaną królową polskiej piosenki? Zobacz galerię dotychczas nigdzie niepublikowanych zdjęć Doroty Rabczewskiej, kiedy była dzieckiem!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Sopocki Hit Kabaretowy. Kto wystąpi?

Pierwsze dwa dni Sopot SuperHit Festiwal 2022 będą w pełni poświęcone muzyce. Tymczasem podczas ostatniego dnia wydarzenia, czyli niedzieli, 22 maja, widzowie zostaną uraczeni porządną dawką inteligentnego, polskiego humoru! Sopocki Hit Kabaretowy co roku przyciąga tłumy do Opery Leśnej.

Kto rozbawi nas w tym roku? Poniżej znajdziecie pełną listę wykonawców Sopockiego Hitu Kabaretowego 2022!

Sopocki Hit Kabaretowy 2022: wykonawcy

 1. Kabaret Moralnego Niepokoju
 2. Kabaret Skeczów Męczących
 3. Kabaret Ani Mru-Mru
 4. Kabaret Paranienormalni
 5. Kabaret Nowaki
 6. Kabaret 4 Fala
 7. Kabaret K2
 8. Jerzy Kryszak

Transmisję z wydarzenia obejrzycie w telewizji Polsat!

Doda wyda na Marylę Rodowicz 30 tys. zł? Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadła!
Sonda
Będziesz oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE