Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo. O której?

2022-05-17 17:30
Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo. O której?
Autor: AKPA/Piotr Padlewski

Już w piątek, 20 maja, rozpocznie się Polsat SuperHit Festiwal 2022! Gdzie oglądać transmisję na żywo z festiwalu i o której? Widzów festiwalu czekają dwa dni pełne muzyki! Planowane są aż trzy koncerty jubileuszowe, a także porządna, niedzielna dawka humoru. W sopockiej Operze Leśnej wystąpią największe polskie gwiazdy!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: O której?

Kiedy odbywa się Polsat SuperHit Festiwal 2022? Tegoroczna edycja festiwalu rozpocznie się już w piątek, 20 maja i potrwa do niedzieli, 22 maja. Planowane są oczywiście transmisje na żywo, abyście i Wy mogli cieszyć się tą wyjątkową, muzyczną ucztą. Poza koncertami odbędą się także występy kabaretowe!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Gdzie oglądać?

Pierwszą transmisję na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2022 obejrzycie w piątek, 20 maja, w telewizji Polsat. O której się rozpocznie? Zarówno ten, jak i kolejne wieczory z solidną dawką muzyki i humoru będzie można oglądać na żywo od godz. 20:00.

Kogo usłyszymy podczas tej edycji festiwalu i jakie jeszcze występy zostały zaplanowane? Tego dowiecie się z dalszej części artykułu!

Gdzie oglądać transmisję Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kto wystąpi?

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Czułości na czerwonym dywanie wymieniały Doda oraz Justyna Steczkowska. Panie wystąpią razem podczas festiwalu! Planowane są również występy zespołu T.Love, Enej, Dawida Kwiatkowskiego czy Beaty Kozidrak. Będzie się działo!

Poniżej znajdziecie naszą galerię zdjęć z wczorajszej konferencji. Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy?

Przypominamy również występ Dody na festiwalu w 2019 roku. Czy tegoroczny koncert go przebije? Tym razem Doda planuje wystąpić w doborowym towarzystwie z okazji swojego jubileuszu - 20-lecia debiutu fonograficznego.

Na recitalu Dody pojawią się m.in. Michał Wiśniewski, Beata Kozidrak czy Dawid Kwiatkowski. Coś czujemy, że to będzie niezapomniane doświadczenie!

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!
Sonda
Będziesz oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE