Doda wystąpi ze Steczkowską. Co z Górniak?

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, instagram/@justynasteczkowska

Doda wystąpi ze Steczkowską. Co z Górniak? "Wątpię, żeby miała takie jaja"

2022-05-17 11:56

SuperHit Festiwal w Sopocie, a wraz z nim jubileusz Dody (38 l.), zbliża się wielkimi krokami. Na scenie z Dodą wystąpi m.in. Justyna Steczkowska (50 l.). Czy Doda zamierza zakończyć także konflikt z Edytą Górniak (49 l.)? Czy zaprosi ją do wspólnego występu?

SuperHit Festiwal w Sopocie odbędzie się w Operze Leśnej w dniach 20-22 maja. Podczas zbliżającego się wydarzenia Doda będzie obchodzić swój jubileusz - 20-lecie debiutu fonograficznego. Po raz pierwszy pokazano ją w Polsacie 26 lat temu, o czym Doda przypomniała, prezentując archiwalne zdjęcie z tamtego występu. Jej wyjątkowy, jubileuszowy występ także zostanie zaprezentowany na antenie Polsatu. 

Na recitalu Dody nie zabraknie wyjątkowych gości. Wśród nich znajdą się m.in. Michał Wiśniewski, Beata Kozidrak i Dawid Kwiatkowski oraz Justyna Steczkowska. Z ostatnią z pań Doda przez wiele lat pozostawała w - oględnie mówiąc - chłodnych stosunkach, jednak oficjalnie zakończyły medialny spór. 

W 2019 roku Doda zaprosiła Justynę Steczkowską oraz Edytę Górniak do występu na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Pierwsza z pań przyjęła zaproszenie i pogodziła się z Rabczewską, druga zaś - odmówiła udziału w wydarzeniu. Czy jest szansa, że jeszcze kiedyś usłyszymy Dodę w duecie z Edytą Górniak? Czy diwa wystąpi na jubileuszu Rabczewskiej w Sopocie?

Doda o duecie z Edytą Górniak

Wieść o tym, że Justyna Steczkowska wystąpi na recitalu Dody w Sopocie, wzbudziła ogromne emocje. W rozmowie z "Faktem" Rabczewska wspominała, że "nie było trudno ją namówić do duetu". Jak wyglądały próby?

Justyna przyszła bardzo przygotowana. Stworzyła drugi niezapomniany głos do piosenki "Znak pokoju". Zapytała mnie nawet, która wersja koncertowa jest mi najbliższa z moich wykonań. Powiedziała, że wtedy się nauczy tych oddechów moich, żebyśmy brzmiały synchronicznie. To jest wyższa szkoła profesjonalizmu. Miałam wow. Wszystkim o tym opowiadam: "Czy wy wiecie, że Justyna Steczkowska chce się nauczyć moich oddechów?!" - mówiła.

Choć lata temu cała Polska słyszała wzajemne złośliwości Dody i Steczkowskiej w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", dziś panie najwyraźniej nie chowają do siebie urazy. Nieco inaczej jest w przypadku Edyty Górniak. Rabczewska próbowała wyciągnąć rękę do diwy, zapraszając ją do występu podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści", ta jednak odmówiła. Zaproszenia do Sopotu Górniak już nie otrzymała. Pełni nadziei internauci zasugerowali, że dobrym sposobem na pojednanie może być wspólne wykonanie utworu "Jestem kobietą". Co na to Doda?

Jak Edyta będzie miała swój recital, to może nas zaprosić, ale wątpię, żeby miała takie jaja. Nie przyjęła ona mojego zaproszenia do koncertu "Artyści przeciw nienawiści". I skrytykowała całą ideę. Ja zapraszam tylko raz - podsumowała. 

Wygląda zatem na to, że nie ma co czekać na duet Doda-Górniak. Inaczej jest z sopockim SuperHit Festivalem - ten rozpocznie się już 20 maja. Z niecierpliwością czekamy na wspólny występ Dody i Justyny Steczkowskiej!

Justyna Steczkowska płacze na wizji
Sonda
Czy będziesz oglądać SuperHit Festiwal w Sopocie?
Nasi Partnerzy polecają