Doda szydzi z Rozenek i Majdana! "Czy to z okazji urodzin?"

2022-05-17 10:15
Doda szydzi z Rozenek i Majdana
Autor: instagram/@r_majdan, @dodaqueen

Doda (38 l.) po raz kolejny wbiła szpilę Małgorzacie Rozenek-Majdan (44 l.) oraz Radosławowi Majdanowi (50 l.). W sieci pojawił się filmik, w którym żartuje ze swojego byłego męża i jego obecnej żony. Rozenek i Majdan będą mieli jej to za złe czy zrozumieją żart?

Doda i Radosław Majdan poznali się w 2003 roku, gdy artystka miała zaledwie 19 lat. 30-letni wówczas piłkarz szybko zawrócił jej w głowie. Zaledwie po kilku miesiącach znajomości zaręczyli się, a w 2005 roku - pobrali. Doda i Majdan byli uznawani za "polskich Beckhamów", a gwiazda ochoczo opowiadała o intymnych szczegółach ich relacji. W końcu jednak wyszło na jaw, że piłkarz nie potrafił dochować wierności swojej żonie. Ich związek rozpadł się - rozwiedli się w 2008 roku. 

Choć od tamtego czasu minęło już wiele lat, Doda co jakiś czas wspomina o Radosławie Majdanie. Niedawno opowiedziała, co mówiły o nim prostytutki, zdarza jej się także wbić szpilę byłemu już sportowcowi. Ostatnio znowu to zrobiła - i to w wyjątkowo przemyślany sposób. Krótkie nagranie opublikowane w sieci robi furorę!

Doda śmieje się z Rozenek i Majdana

Doda pojawiła się na nagraniu opublikowanym przez fryzjera gwiazd, Damiena Kobę. Mężczyzna opublikował na TikToku filmik, który doczekał się niemal 34 tysięcy polubień i setek komentarzy. Na żartobliwym nagraniu Doda oraz dwóch mężczyzn wykorzystują motyw zabawy w "głuchy telefon". Początkowe hasło brzmi "Rozenkowa zrobiła sobie usta". Jeden z bohaterów nagrania przekazuje Dodzie, że "Rozenkowa zrobiła sobie wary". "Majdan jest stary" - brzmi wyraźnie prześmiewcza, ostateczna wersja.

"Nie zrobiłaś tego"

"Będzie się działo"

"Wyczuwam III wojnę show-biznesową" - piszą rozbawieni internauci. 

"Doda złożyła Majdanowi urodzinowe życzenia w swoim stylu"

"Czy to z okazji urodzin?" - czytamy

Przypomnijmy - Radosław Majdan 10 maja skończył 50 lat. W czasie swoich urodzin przebywał w słonecznym Miami, a tuż po powrocie do Polski wyprawił huczną imprezę, na którą zaprosił przyjaciół. 

Sonda
Lubisz Dodę?
Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE