Pamiętacie debiut Dody? Zobaczcie, jak wyglądała jako dziecko!

i

Autor: instagram/@dodaqueen Pamiętacie debiut Dody? Zobaczcie, jak wyglądała jako dziecko!

Pamiętacie debiut Dody? Zobaczcie, jak wyglądała jako dziecko!

2022-05-13 12:01

Chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Doda (38 l.)! Słynna wokalistka występuje na scenie od 20 lat. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała Doda jako dziecko? Artystka udostępniła swoje zdjęcie z dzieciństwa. Mocno się zmieniła!

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to prawdziwy fenomen. Artystka o potężnym głosie i ogromnej charyzmie kiedyś znana była nie tylko ze swojej twórczości, ale i skandali. Dziś Doda nadal chętnie pokazuje swoje ciało - zimą opublikowała nagranie z morsowania, a jakiś czas później paradowała po domu w skąpym bikini, co również uwieczniła kamera. Wokalistka nie ukrywa, że otrzymuje sporo niemoralnych propozycji od fanów, a pod jej odważnymi zdjęciami można znaleźć liczne pochlebne komentarze od rozgrzanych do czerwoności internautów

Koniecznie przeczytaj: W takim bałaganie mieszka Doda! Czegoś takiego się nie spodziewaliście

Zanim jednak stała się Dodą, jaką znamy, artystka przeszła długą drogę. Zadebiutowała na scenie, wykonując piosenkę "Jestem sobie ogrodniczka" podczas rozpoczęcia roku szkolnego, w 1991 roku. Jej telewizyjny debiut miał zaś miejsce w 1996 roku. Wokalistka opublikowała nowy wpis na Instagramie i pokazała zdjęcie z występu, który stanowił wstęp do jej kariery. 

Zdjęcie z telewizyjnego debiutu Dody

Pierwszy występ Dody w telewizji miał miejsce 12 czerwca 1996 roku. Na antenie Polsatu emitowano wówczas koncert z festiwalu "Powitanie lata" w Gdańsku. Doda, która pojawiła się na antenie, miała wtedy 12 lat. Teraz opublikowała zdjęcie z debiutu - miała wtedy zaledwie 12 lat! 

26 lat temu w Polsacie. Dorosła już kobieta ze zdjęcia będzie obchodzić 20-lecie na scenie również w tej stacji... piękna kompozycja klamrowa. Dziewczynki z marzeniami stają się kobietami z pasjami. A kto z Was od dziecka je spełnia? Oby „dorosłość” nigdy nie zgasiła waszego entuzjazmu i wiary - podpisała fotografię. 

Trzeba przyznać, że wyglądała wtedy zupełnie inaczej! Zobaczcie tylko na archiwalne zdjęcie. Poznalibyście, że ta 12-letnia dziewczynka z fotografii to Doda?

Sonda
Czy Doda bardzo się zmieniła?
Tak zmieniała się Doda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE