Blisko 40-letnia Doda szpanuje pośladkami na mrozie [GALERIA]

2022-01-18 5:50
Doda została morsem
Autor: Instagram Doda została morsem

Doda (38 l.) próbuje wszystkiego, co służy jej zdrowiu i urodzie. Tej zimy przyszła pora na morsowanie. Pierwsze wejście do lodowatej wody było dla seksownej gwiazdy szokiem. Krzyczała, krzywiła się i przeklinała! A po chwili zrobiła coś, czym zaskoczyła wszystkich innych morsów.

Doda postanowiła w tym roku próbować rzeczy, których nigdy jeszcze nie robiła. Piosenkarka wychodzi z założenia, że skoro w poprzednim roku tyle wycierpiała, to w tym powinna szaleć. I zaczęła już od pierwszych dni stycznia. Doda postanowiła m.in. zmienić nazwisko i sprawić sobie nowe imię. Dowiedz się więcej tutaj: Szok! Doda zmienia nazwisko! Będzie też miała nowe imię. Oryginalny wybór

Na początku roku Doda zrobiła jeszcze coś, na co zawsze miała chęć. Postanowiła zacząć morsować! W minioną niedzielę umówiła się ze swoją trenerką nad jednym z warszawskich jeziorek. Co tydzień spotykają się tam Warszawiacy, którzy kochają morsować. Widok znanej piosenkarki w kostiumie kąpielowym wprawił ich w osłupienie.

NIE PRZEGAP: Doda w siedzibie TVP. Jednak wystąpi na Eurowizji?!

Początkowo morsowanie nie szło Dodzie najlepiej. Chciała wychodzić z jeziora, gdy zanurzyła się do zaledwie do połowy.

- Jakoś przejdzie ten moment okropieństwa?! Kiedy będzie trochę lepiej?! Ku*wa! - mówiła Doda, próbując się zanurzyć. - Współczuję wszystkim z Titanica, przyrzekam - dodała.

Ale poprawił jej się humor, gdy w pobliżu zobaczyła, morsujących w tym samym miejscu, atrakcyjnych mężczyzn. Doda wytrzymała w wodzie 4 minuty i była w szoku, że po wyjściu z niej, było jej gorąco.

- Mnie jest normalnie bardzo ciepło teraz. Biegam tylko dlatego, że chcę się popisywać pośladkami, ale naprawdę jest mi ciepło - śmiała się i pobiegła wspierać na duchu innych morsów.

Zobaczcie w naszej galerii, jak morsowała Doda:

Doda gościem Radia ESKA
Sonda
Czy Twoim zdaniem Doda jest seksowna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE