Szok! Doda zmienia nazwisko! Będzie też miała nowe imię. Oryginalny wybór

2022-01-17 16:36
Doda zmienia imię i nazwisko
Autor: Instagram/Akpa Doda zmienia imię i nazwisko

Doda (38 l.) ma za sobą trudny rok. Dlatego teraz postanowiła cieszyć się życiem i robić wszystko to, na co zawsze miała ochotę. Piosenkarka po rozwodzie postanowiła zmienić nazwisko, a tym samym zaszaleć z imieniem, które od teraz będzie widniało w jej nowych dokumentach. Poznajcie szczegóły. Jak teraz będzie się nazywała Doda?

Doda chciałaby jak najszybciej zapomnieć ostatni rok swojego życia. Gwiazda przeszła załamanie nerwowe, odbyła publiczną walkę o film "Dziewczyny z Dubaju", a w końcu rozwiodła się ze swoim mężem Emilem Stępniem. Przez trzy lata w dokumentach piosenkarki widniało podwójne nazwisko Dorota Rabczewska-Stępień. Teraz Doda postanowiła wrócić do nazwiska panieńskiego. Ale... przy okazji chce też wprowadzić korektę w kwestii imion. 

NIE PRZEGAP: Doda w siedzibie TVP. Jednak wystąpi na Eurowizji?!

- Idzie nowe. Idę odebrać zdjęcie do dowodu, paszportu, prawa jazdy i wszystkich dokumentów, bo wracam do swojego nazwiska panieńskiego. Postanowiłam przy okazji wykorzystać ten moment, by dopisać sobie drugie imię, którego nie mam i nigdy nie miałam - ogłosiła Doda na Instagramie. 

Doda chce mieć nowe imię

Zmiana nazwiska nie będzie więc jedyną, która zajdzie w nowych dokumentach Dody. Artysta postanowiła zaszaleć i zrobić coś, na co od zawsze miała ochotę.

- Czuję, że to jest ten moment. Pokonałam wiele złych rzeczy w tamtym roku. Udało mi się przetrwać, zawalczyć o siebie. Także robię teraz mnóstwo fantastycznych, ekscytujących rzeczy. Podejmuję różne fajne decyzje, których kiedyś bym nie podjęła. Bo uznałam, że raz się żyje. I dlatego też jak będę miała ochotę, to sobie wezmę drugie imię: "różowy smok z tęczą ku*wa na ogonie" - zażartowała Doda. - Nie no, wiadomo, że takiego nie zrobię. Dlatego pytanie do was: potrzebuję drugiego imienia. Pięknie brzmiącego, oryginalnego, które będzie przedstawiać moją moc, charyzmę, energię. Wysyłajcie pomysły - poprosiła fanów Doda. 

ZOBACZ TAKŻE: Doda namiętnie całuje się ze znanym aktorem! Jest nim zachwycona. MAMY ZDJĘCIA

W poście na Instagramie zaznaczyła też, że nie może to być imię po kobietach z jej rodziny.

- Imię nie po babci, ani po mamie. To ma być coś unikatowego! - pisze Doda. 

Zatem imiona Pelagia oraz Wanda odpadają. 

Jakie imię powinna nosić Doda?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE