Doda OBCIĘŁA WŁOSY Niebywała metamorfoza. Jest nie do poznania [Foto]

2022-01-25 14:00
Doda
Autor: akpa

Dorota Rabczewska (38 l.) , dobrze znana jako Doda, pochwaliła się ostatnio na Instagramie zaskakującą metamorfozą! Wygląda na to, że piosenkarka potrzebowała zmiany, a w jej nowym wizerunku nie ma miejsca na długie i bujne blond włosy. Jak teraz wygląda?

Doda jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Znana jest z tego, że potrafi wzbudzać kontrowersję i robić zamieszanie. Mimo upływu lat, wciąż często pojawia się na pierwszych stronach gazet, między innymi za sprawą skandali obyczajowych. Doda już od najmłodszych lat oddana była muzyce - debiutowała w 2000 roku jako wokalistka zespołu Virgin. To właśnie dzięki niemu szturmem wtargnęła do polskiego show-biznesu. Do dziś jest w nim jedną z największych gwiazd.

Zobaczcie jej najnowszy singiel!

Doda ścięła włosy!

Przez długi czas mogliśmy widzieć Dodę tylko w długich blond włosach. Dla większości fanów jest to jedna z jej najbardziej rozpoznawalnych cech. Mimo to, piosenkarka zdecydowała się na niemałą zmianę. Bez wcześniejszych zapowiedzi wstawiła zdjęcie, na którym oddaje się nietypowemu hobby i... jest ścięta na boba!

Dorota Rabczewska wybrała się na lot w tunelu aerodynamicznym. Jak sama mówi:

- Bardzo często śni mi się, że latam […] nie mam żadnych skrzydeł [...], a mimo to mam jakąś nadprzyrodzoną moc odbijania się od ziemi i latania, jak tylko chcę, więc dzisiaj poczuję to, co w snach całe moje życie – powiedziała w relacji na Instagramie.

Mimo że wstawiony post nie dotyczył włosów gwiazdy, to nie zabrakło licznych komentarzy o jej nowej fryzurze. Internauci nie kryli zachwytów!

„🔥 Kobieta energia 😀 coś nowego 💪 włosy- megasnie 💜”

Wyglądasz bosko w tych krótkich włosach! 🔥🔥🔥”

Jak ładnie w krótkich włosach 😍😍”

Coco Chanel: Kiedy kobieta obcina włosy to znak, że wkrótce zmieni swoje życie 😀” – pisali obserwatorzy.

Myślicie, że fryzura Dody jest zapowiedzą do nowych projektów?

Sonda
Podoba wam się nowa fryzura Dody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE