Justyna Steczkowska i Doda

i

Autor: Akpa Justyna Steczkowska i Doda

Nastapi wielkie pojednanie Steczkowskiej i Dody? Jest komentarz managera

2019-01-16 11:29

Doda (35 l.) postanowiła pogodzić się z Justyną Steczkowską (47 l.) i Edytą Górniak (47 l.). Wokalistka zaprosiła gwiazdy do wspólnego występu podczas organizowanego przez nią koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Na apel Rabczewskiej zareagował manager Justyny Steczkowskiej.

Doda postanowiła zorganizować specjalny koncert "Artyści przeciw nienawiści". Gwiazda zaprosiła do wspólnego występu dwie wokalistki, z którymi przed laty była skonfliktowana: Edytę Górniak i Justynę Steczkowską. Uznała, że to dobry moment, by zakończyć ich spory i zjednoczyć się w słusznym celu. - Wyciągam rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają w branży. Hej! Dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem. I teraz jest na to najlepszy moment, żeby nauczyć obserwatorów (tych, którzy nam kibicują), że właśnie zgoda buduje, niezgoda rujnuje - mówiła Doda w internetowym przemówieniu. 

Gotowość występu podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści" zgłosiło niemal 60 wykonawców. Na apel Doroty Rabczewskiej-Stępień odpowiedział manager Justyny Steczkowskiej. Łukasz Wojtanowski nie wyklucza udziału gwiazdy w show. Dodał jednak, że jego podopieczna jest obecnie za granicą i wszelkie decyzje będą ogłoszone po jej powrocie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE