Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022

i

Autor: Piotr Podlewski/AKPA Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022

Konferencja Sopot 2022 Polsat SuperHit Festiwal. Doda i Steczkowska wymieniają czułości!

2022-05-16 19:01

W poniedziałek, 16 maja, odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kto się tam pojawił? Krzysztof Ibisz, Nina Terentiew, szeroko uśmiechnięta Doda razem z Justyną Steczkowską, Dawid Kwiatkowski czy Michał Wiśniewski - wszyscy w wybornych nastrojach pozowali do zdjęć. Kto wystąpi w Sopocie podczas tegorocznej edycji festiwalu? Sprawdźcie.

Konferencja Polsat SuperHit Festiwal 2022: Jakie gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie?

Dziś, w poniedziałek, 16 maja, w Sopocie odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Odbywający się w sopockiej Operze Leśnej festiwal od 2015 roku zastępuje inne wydarzenie muzyczne - Sopot TOPtrendy Festiwal. Tegoroczna edycja festiwalu będzie trwać dwa dni i składać się z takich części jak: Radiowy Przebój Roku, Kabareton, Hity Sieci Bez Tajemnic, koncertów znanych i lubianych artystów a także wyczekiwanego przez fanów Koncertu Platynowego.

Kogo usłyszymy na scenie w Sopocie a także jakie gwiazdy pojawiły się na konferencji prasowej? Choć były to osobistości związane głównie z telewizją Polsat, nie zabrakło najbardziej znanych twarzy. Michał Wiśniewski w szampańskim nastroju pozował do zdjęć, podobnie jak Justyna Steczkowska, Doda czy Marcelina Zawadzka.

Sprawdź naszą galerię zdjęć z wydarzenia i jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy!

Konferencja prasowa Sopot Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kto wystąpi w Operze Leśnej?

Podczas konferencji nie zabrakło eleganckich kreacji, licznych uśmiechów i pozytywnych emocji. Gwiazdy takie jak Krzysztof Ibisz czy Viki Gabor chętnie pozowały do zdjęć, nie kryjąc ekscytacji z powodu zbliżającej się muzycznej uczty. Śmiało swoje wdzięki prezentowała także Justyna Steczkowska - być może na złość ostatnim komentarzom "fanów" dotyczących jej choreografii podczas koncertu.

Konferencja Sopot Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncerty Beaty Kozidrak, T.Love oraz Ralpha Kamińskiego

Podczas trwającego dwa dni festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2022 usłyszymy koncerty takich gwiazd jak Ralph Kamiński, Beata Kozidrak z Bajmem, czy zespołu T.Love. Pełen program rozpoczynającego się 20 maja festiwalu znajdziecie tutaj!

Poniżej przypominamy także występ Dody na festiwalu w 2019 roku. To było coś!

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!
Sonda
Będziesz oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2022?
Nasi Partnerzy polecają