Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022

i

Autor: Piotr Podlewski/AKPA Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022

Konferencja Sopot 2022 Polsat SuperHit Festiwal. Doda i Steczkowska wymieniają czułości!

2022-05-16 19:01

W poniedziałek, 16 maja, odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kto się tam pojawił? Krzysztof Ibisz, Nina Terentiew, szeroko uśmiechnięta Doda razem z Justyną Steczkowską, Dawid Kwiatkowski czy Michał Wiśniewski - wszyscy w wybornych nastrojach pozowali do zdjęć. Kto wystąpi w Sopocie podczas tegorocznej edycji festiwalu? Sprawdźcie.

Konferencja Polsat SuperHit Festiwal 2022: Jakie gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie?

Dziś, w poniedziałek, 16 maja, w Sopocie odbyła się konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Odbywający się w sopockiej Operze Leśnej festiwal od 2015 roku zastępuje inne wydarzenie muzyczne - Sopot TOPtrendy Festiwal. Tegoroczna edycja festiwalu będzie trwać dwa dni i składać się z takich części jak: Radiowy Przebój Roku, Kabareton, Hity Sieci Bez Tajemnic, koncertów znanych i lubianych artystów a także wyczekiwanego przez fanów Koncertu Platynowego.

Kogo usłyszymy na scenie w Sopocie a także jakie gwiazdy pojawiły się na konferencji prasowej? Choć były to osobistości związane głównie z telewizją Polsat, nie zabrakło najbardziej znanych twarzy. Michał Wiśniewski w szampańskim nastroju pozował do zdjęć, podobnie jak Justyna Steczkowska, Doda czy Marcelina Zawadzka.

Sprawdź naszą galerię zdjęć z wydarzenia i jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy!

Konferencja prasowa Sopot Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kto wystąpi w Operze Leśnej?

Podczas konferencji nie zabrakło eleganckich kreacji, licznych uśmiechów i pozytywnych emocji. Gwiazdy takie jak Krzysztof Ibisz czy Viki Gabor chętnie pozowały do zdjęć, nie kryjąc ekscytacji z powodu zbliżającej się muzycznej uczty. Śmiało swoje wdzięki prezentowała także Justyna Steczkowska - być może na złość ostatnim komentarzom "fanów" dotyczących jej choreografii podczas koncertu.

Konferencja Sopot Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncerty Beaty Kozidrak, T.Love oraz Ralpha Kamińskiego

Podczas trwającego dwa dni festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2022 usłyszymy koncerty takich gwiazd jak Ralph Kamiński, Beata Kozidrak z Bajmem, czy zespołu T.Love. Pełen program rozpoczynającego się 20 maja festiwalu znajdziecie tutaj!

Poniżej przypominamy także występ Dody na festiwalu w 2019 roku. To było coś!

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!
Sonda
Będziesz oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE