Justyna Steczkowska szykuje się do ślubu! Różnica wieku nie jest przeszkodą

2022-04-22 5:48

Justyna Steczkowska (50 l.) nie posiada się ze szczęścia, bo jej najstarszy syn Leon Myszkowski (22 l.) zakochał się. Na swoim TikToku młodzian wstawia coraz więcej filmików z ukochaną Ksenią (33 l.). Dziewczyna nie ukrywa, że chciałaby już być panią Myszkowską… I chodzą słuchy, że para szykuje się do ożenku.

Justyna Steczkowska. Szykuje się do ślubu

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska. Szykuje się do ślubu

Leon i Ksenia spotykają się od około dwóch lat. Kilka tygodni temu zaliczyli medialny debiut u boku sławnej mamy. – Poznaliśmy się na imprezie walentynkowej w klubie. Po prostu podszedłem i zagadałem, bo myślałem, że się na mnie patrzy. Co ważne w tej historii, oboje mamy delikatną wadę wzroku. Okazuje się, że Ksenia wcale na mnie nie patrzyła – opowiadał syn Justyny.

Piosenkarka jest zauroczona wybranką syna i opowiada o niej w samych superlatywach. – Ma przepiękną dziewczynę, która podróżuje z nami, jest cudowna, ładna, mądra, fajna – opowiadała o Ksenii Steczkowska. Artystka ma nawet wobec ukochanej syna plany. – Bardzo bym chciała zostać babcią! Syn się nie spieszy, nie dziwię się. Jak człowiek podejmuje decyzję, żeby być rodzicem, to powinien być świadomy tego, z czym to się wiąże – powiedziała Justyna w „Dzień Dobry TVN”.

Nie zmienia to faktu, że w rodzinie Justyny coraz częściej mówi się o ślubie jej najstarszego syna. Leon i Ksenia są zakochani i pewni, że chcą iść razem przez życie. Spora różnica wieku wcale im nie przeszkadza. Na TikToku dodają filmiki na których okazują sobie uczucia... 

Przeczytaj: To nie błąd! Inflacja szaleje, a Justyna Steczkowska ŻĄDA fortuny za płytę

Justyna Steczkowska płacze na wizji
Sonda
Kupisz płytę Justyny Steczkowskiej za 130 zł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany