Justyna Steczkowska. Szykuje się do ślubu

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska. Szykuje się do ślubu

Justyna Steczkowska szykuje się do ślubu! Różnica wieku nie jest przeszkodą

2022-04-22 5:48

Justyna Steczkowska (50 l.) nie posiada się ze szczęścia, bo jej najstarszy syn Leon Myszkowski (22 l.) zakochał się. Na swoim TikToku młodzian wstawia coraz więcej filmików z ukochaną Ksenią (33 l.). Dziewczyna nie ukrywa, że chciałaby już być panią Myszkowską… I chodzą słuchy, że para szykuje się do ożenku.

Leon i Ksenia spotykają się od około dwóch lat. Kilka tygodni temu zaliczyli medialny debiut u boku sławnej mamy. – Poznaliśmy się na imprezie walentynkowej w klubie. Po prostu podszedłem i zagadałem, bo myślałem, że się na mnie patrzy. Co ważne w tej historii, oboje mamy delikatną wadę wzroku. Okazuje się, że Ksenia wcale na mnie nie patrzyła – opowiadał syn Justyny.

Piosenkarka jest zauroczona wybranką syna i opowiada o niej w samych superlatywach. – Ma przepiękną dziewczynę, która podróżuje z nami, jest cudowna, ładna, mądra, fajna – opowiadała o Ksenii Steczkowska. Artystka ma nawet wobec ukochanej syna plany. – Bardzo bym chciała zostać babcią! Syn się nie spieszy, nie dziwię się. Jak człowiek podejmuje decyzję, żeby być rodzicem, to powinien być świadomy tego, z czym to się wiąże – powiedziała Justyna w „Dzień Dobry TVN”.

Nie zmienia to faktu, że w rodzinie Justyny coraz częściej mówi się o ślubie jej najstarszego syna. Leon i Ksenia są zakochani i pewni, że chcą iść razem przez życie. Spora różnica wieku wcale im nie przeszkadza. Na TikToku dodają filmiki na których okazują sobie uczucia... 

Przeczytaj: To nie błąd! Inflacja szaleje, a Justyna Steczkowska ŻĄDA fortuny za płytę

Justyna Steczkowska płacze na wizji
Sonda
Kupisz płytę Justyny Steczkowskiej za 130 zł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE