Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kiedy się odbędzie?

2022-05-17 22:10
Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kiedy się odbędzie?
Autor: AKPA

Wiele osób szuka informacji na temat zbliżającego się Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kiedy się odbędzie? Kto zagra w poszczególne dni? Sprawdź odpowiedź w naszym artykule!

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - kiedy?

Wielkimi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kiedy się odbędzie? Kto zagra? Jak wynika z oficjalnych informacji stacji Polsat, festiwal rozpocznie się 20 maja w Operze Leśnej w Sopocie i potrwa trzy dni, czyli do 22 maja. 

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - dzień 1 

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 otworzy Koncert Platynowy. Na scenie pojawią się artyści, których płyty i single pokryły się platyną i diamentami. Będą to m.in. Cleo, Kortez, Kwiat Jabłoni i Piotr Cugowski. Później festiwalowicze będą świętowali 10-lecie zespołu LemON. Odbędzie się również koncert jubileuszowy T.Love z okazji 30-lecia wydania płyty "King".

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - dzień 2

21 maja, podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022, odbędzie się koncert  „Radiowy Przebój Roku”. Wystąpią na nim między innymi: Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Viki Gabor oraz Grzegorz Hyży. Później na scenie pojawi się Ralph Kamiński. Wykona on dwa utwory, z czego dwa z repertuaru Kory. Następnie odbędzie się koncert „Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!”, z okazji jubileuszu Dody! Wystąpi ona razem ze swoimi gośćmi, m.in. Justyną Steczkowską.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - dzień 3

Co jeszcze wydarzy się na Polsat SuperHit Festiwal 2022? Dzień 3, czyli ostatni, otworzą królowie polskiej sceny kabaretowej! Tematem wieczoru będzie: „Co by było, gdyby?”, a wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni oraz Kabaret Ani Mru Mru!

Galeria: Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022

Kim jest Mr. Polska?
Sonda
Będziesz oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE