Polsat SuperHit Festiwal 2022. Bilety - ile kosztują i gdzie je kupić?

2022-05-18 12:45
Polsat SuperHit Festiwal 2022. Bilety
Autor: Akpa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Bilety

Już w piątek, 20 maja, rozpocznie się kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2022! Planowany jest m.in. koncert jubileuszowy Dody zespołu T.Love, a także dawka kabaretowego humoru! Chcecie też wziąć udział w muzycznym wydarzeniu w Operze Leśnej w Sopocie? Sprawdzamy, ile kosztują bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2022, a także gdzie je kupić!

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2022: gdzie kupić?

Szykujecie się już na tegoroczną edycję Polsat SuperHit Festiwal 2022? Dwudniowa muzyczna uczta startuje już w piątek, 20 maja, a potrwa do niedzieli, 22 maja. Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać w telewizji Polsat. Chcecie doświadczyć występów Dody czy Michała Wiśniewskiego w sopockiej Operze Leśnej na żywo?

Musicie się pośpieszyć - biletów na festiwal zostało coraz mniej! Gdzie je kupić i w jakich cenach są dostępne? Bilety możecie zakupić osobno na każdy dzień festiwalu, w tym także niedzielny Sopocki Hit Kabaretowy.

Gdzie najłatwiej kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2022? Bilety można nadal dostać przez internet na stronach interticket.pl, biletyna.pl oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej. Uwaga, zostało ich coraz mniej, jeśli więc zależy Wam na tym, żeby osobiście pojawić się w Sopocie, lepiej się pośpieszcie!

Ile kosztuje Polsat SuperHit Festiwal 2022? Bilety

W jakich cenach dostępne są bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2022? Wejściówki na wydarzenie należy zakupić osobno na wybrany dzień wydarzenia. Ile kosztują? Zależnie od wybranych miejsc ceny wahają się w przedziale od 120 do nawet 350 oraz 450 złotych. Najtańsze są bilety na ostatni dzień festiwalu, podczas którego odbędzie się Sopocki Hit Kabaretowy. Jesteście wielbicielami inteligentnego, polskiego humoru? Wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Ani Mru - Mru.

Kto pojawił się na czerwonym dywanie podczas konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal 2022? Zobacz w naszej galerii poniżej, jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy!

Nie zdążyliście kupić biletów na Polsat SuperHit Festiwal 2022? Nic straconego. Planowana jest transmisja na żywo!

Chcieliście kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2022, ale się nie udało? W takim razie będziecie mogli obejrzeć transmisję na żywo z wydarzenia! Planowana jest każdego dnia festiwalu o godz. 20:00 na telewizji Polsat. Pierwsza rozpocznie się już w piątek, 20 maja! Wystąpi m.in. zespół T.Love ze swoim koncertem jubileuszowym z okazji 30-lecia wydania albumu "King"!

A jak bawiliśmy się podczas minionych edycji festiwalu? Zobaczcie nasze wideo z koncertu Dody z 2019 roku!

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!
Sonda
Będziesz oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE