T.Love nie wystąpi na gali Fryderyki 2022. Podczas próby doszło do wypadku

i

Autor: Facebook/@T.Love/Muniek T.Love nie wystąpi na gali Fryderyki 2022. Podczas próby doszło do wypadku

T.Love nie wystąpi na gali Fryderyki 2022. Podczas próby doszło do wypadku

2022-04-29 17:43

Muniek Staszczyk (59 l.) poinformował, że zespół T.Love nie pojawi się na gali Fryderyki 2022. Powodem jest wypadek, któremu uległ Sidney Polak (50 l.). Zdarzenie miało miejsce podczas próby. Nieznany jest obecny stan zdrowia muzyka.

Podczas tegorocznej gali Fryderyków po raz kolejny rozdane zostaną prestiżowe nagrody muzyczne. Wydarzenie odbędzie się w Szczecinie. Pojawią się na nim zarówno nominowani artyści, jak i zaproszeni wykonawcy, którzy uświetnią galę swoimi występami. 

Jednym z zespołów, który miał wystąpić podczas Fryderyków 2022, jest T.Love. Niestety, Muniek Staszczyk opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że formacja nie pojawi się na szczecińskiej scenie. Jak wynika z treści wpisu zamieszczonego na facebookowym profilu zespołu, powodem jest wypadek, któremu uległ Sidney Polak. Zdarzenie miało miejsce podczas próby. Póki co dokładne okoliczności pozostają nieznane, Muniek Staszczyk nie poinformował także, czy wypadek jest poważny. W komentarzach pojawiło się jednak zdjęcie Sidneya Polaka ze szpitala.

"Kochani! Bardzo nam przykro, ale niestety nie możemy dla Was wystąpić na dzisiejszej gali Fryderyk Festiwal, ponieważ Sidney Polak uległ wypadkowi podczas próby. Trzymajcie kciuki za jego zdrowie!" - napisał w krótkim oświadczeniu.

Choć T.Love nie wystąpi na Fryderykach, na gali pojawią się inni popularni artyści, m.in. Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Mery Spolsky, Young Leosia i Malik Montana. 

Mamy nadzieję, że wypadek Sidneya Polaka nie był poważny, i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Sonda
Będziesz oglądać Fryderyki 2022?
Sanah na żywo powala na kolana! Tak wyglądają koncert Kolońska i Szlugi Tour!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE