Tomasz Kammel

i

Autor: Akpa Tomasz Kammel

Tomasz Kammel chwali się wyrzeźbioną sylwetką. Przeszedł sporą metamorfozę [ZDJĘCIE]

2022-05-17 20:09

Tomasz Kammel (51 l.) to znany i ceniony prezenter telewizyjny, który od lat współpracuje z TVP. Dziennikarz często udziela się w mediach społecznościowych, gdzie zgromadził już spore grono obserwatorów. Ostatnio pochwalił się w sieci zdjęciami swojej sportowej sylwetki. Kammel zestawił dwie fotografie: sprzed metamorfozy i tuż po niej. Internauci dostrzegli sporą zmianę w jego wyglądzie.

Widzowie TVP kojarzą Tomasza Kammela m.in. z „Pytania na śniadanie”, a także licznych programów i wydarzeń kulturalnych, które poprowadził dla Telewizji Polskiej. Poza działalnością na antenie szklanego monitora, dziennikarz publikuje w sieci treści dotyczące zdolności interpersonalnych. Filmy z jego udziałem można znaleźć na jego autorskim kanale na YouTube. Prezenter zgromadził tam liczne grono fanów. Internauci chętnie obserwują go również na Instagramie. Ostatnio Tomasz Kammel pochwalił się w mediach społecznościowych swoją metamorfozą. Fanki nie mogły uwierzyć własnym oczom.

Tomasz Kammel pokazał wyrzeźbione ciało

Tomasz Kammel w poście na Instagramie pokazał się bez koszulki. Zestawił ze sobą dwa zdjęcia: sprzed przemiany i tuż po niej. Ćwiczenia fizyczne i dieta opłaciły się. Internauci zauważyli pozytywną zmianę w jego sylwetce.

Aktualny stan po kolejnych 20 dniach ćwiczeń. Od startu wyzwania minęło 40 dni. Ciekawostki: wzrasta waga, a ja się optycznie zmniejszam, wzrost siły i ogólnej sprawności, 3 kg tłuszczu zamienione na 2 kg mięśni, zdjęcia robione bez filtra na przestrzeni 40 dni. Mam 50 lat i od zawsze wątłą sylwetkę. O co kaman? Podjąłem wyzwanie. Ćwiczę przez 20 tygodni by zobaczyć czy zmiana w ciele będzie zauważalna. Trening po 50 minut trzy razy w tygodniu. Sprawdzam też co takie wyzwanie zrobi z psychiką, motywacją i dyscypliną. Wniosek na już: nigdy nie jest za późno. Trzeba tylko ruszyć pupę???- podpisał post.

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Sonda
Podoba Ci się metamorfoza Tomasza Kammela?
Nasi Partnerzy polecają