Michał Wiśniewski będzie miał jeszcze trójkę swoich dzieci?! Mówi też o adopcji

2022-05-18 5:00
Michał Wiśniewski z córką Fabienne
Autor: akpa Michał Wiśniewski z córką Fabienne

Michał Wiśniewski (50 l.) pięć razy zostawał ojcem, wychowuje kolejne czworo dzieci, które ma jego obecna żona. Gwiazdor Ich Troje oburza się, gdy ktoś nazywa go „dzieciorobem”, bo, jak podkreśla, każde z jego piątki dzieci jest owocem miłości i było bardzo chciane. Okazuje się, że Wiśniewski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. – Mógłbym mieć ósemkę dzieci – wyjawia. Bierze pod uwagę również adopcję.

Bądźmy szczerzy. Dzieci Michała Wiśniewskiego nie jest tak łatwo wymienić – głównie ze względu na ich oryginalne imiona. Z małżeństwa z Mandaryną (44 l.) mają syna Xaviera Michała (20 l.) i córkę Fabienne Martę (19 l.). Owocem miłości z Anną Świątczak (45 l.) są dwie córki: Etiennette Anna (17 l.) oraz Vivienne Vienna (14 l.). A z aktualną żoną Polą (37 l.) doczekali się słodkiego synka Falco Amadeusa (1 r.). Co ciekawe, obecna partnerka Michała ma też czwórkę dzieci z poprzednich związków.

Michał Wiśniewski przez lata słyszał na swój temat wiele obraźliwych słów. Ale najbardziej drażnią go te, które dotyczą jego dzieci. 

– Każda łatka: „narkomana” czy „hazardzisty” mnie boli. Najbardziej ta, że jestem „dzieciorobem". Bo ja mam wspaniałe dzieci, które zawsze były efektem miłości. I to mnie najbardziej denerwuje – powiedział Michał w rozmowie z portalem „Dzień dobry TVN”.

Michał Wiśniewski myślał o adopcji

Wielka rodzina była celem artysty, który sam wychowywał się w domu dziecka. 

– Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci. Ale mógłbym mieć ósemkę! – ujawnił Wiśniewski i dodał, że myślał także o adopcji. Ale przez jego problemy finansowe oraz zdrowotne nie było to możliwe. – Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie, pewnie adoptowałbym dwójkę – wyznał z żalem.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski cierpi na nieuleczalną chorobę. Przez nią praktycznie stracił paznokcie!

Możliwe więc, że Michał i Pola Wiśniewscy będą starali się o kolejne dzieci. Na razie jednak planują odnowić sakrament ślubu, a na 50. urodziny gwiazdora, które przypadają we wrześniu, chcą urządzić wesele, którego jeszcze nie mieli. 

Michał Wiśniewski o swoich żonach

Przy okazji Michał, który już od sześciu lat nie pije alkoholu, wyznał, że Pola jest jego pierwszą partnerką, która zna go jako trzeźwego człowieka. I choć co chwile przypisuje mu się konflikty z byłymi żonami, odniósł się do nich z wielkim szacunkiem.

- Ja żyję z tym, że jestem tym gościem, który ma piątą żonę. Ja chciałem mieć jedną żonę! Ale dobrze, że tak się stało. Fajnie, że jestem w tym miejscu, w którym jestem. Do tego doprowadziły mnie fajne związki, jakie miałem. Nawet z tą Magdą (Femme - red.), z którą nie utrzymuję kontaktu i z którą mam przysłowiową kosę, bo nie rozmawiamy, to ja mile to wszystko wspominam - podsumował swoje życie miłosne Michał. 

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE